Järjekorrad Stansteadis praegu

Tere armsad reisellid. Kuidas on praegu passport controlli ja security järjekorrad Stansteadis kui on Ryanairiga seal jätkulend eraldi piletid ja aega kaks tundi? Kas jõuab või peab fast tracki vôtma? Aeg valjalennuks 1815 Malagasse. Paluks viimaseid andmeid, kui voimalik.Nadala sees, teisipaev.

Stansted, mitte Stanstead.
Eesti keeles on olemas täpitähed.
Koma ja punkti järele (aga mitte ette!) käivad tühikud.

Ei tea kas jõuab. Proovi ja anna teada.
Ryanair jätkulende ei toeta, parem oleks Londonisse pikem peatus planeerida.

5
2

Kuu aega tagasi oli passikontroll 10 min ning turvakontroll samuti 10 min

0
0

Märtsi alguses oli passikontrollis olematu järjekord, kohe sai läbi minna. Samas paar kuud varem seisin 1h 15 min.

0
0

Hetkel Stanstedis ja sai spetsiaalselt aega võetud selle teema jaoks :) ,hetkest kui lennuki rattad maad puudutasid kuni hetkeni mil taas turvakontrollist läbi ja järgmise lennu värava poole astuma sai seatud läks 31 minutit.ePassporti saba tundus algul pealevaadates ilmatu pikk aga tegelikkuses sai 4 minutiga läbi.

1
0

Juhul, kui esimene lend ei hiline, peaks jõudma. Seal on vaja lennujaamast väljuda koos passikontrolliga ja uuesti siseneda koos turva- ja passikontrolliga.

0
0

Stanstedi passikontrolli järjekorrad sõltuvad palju sellest mitu lendu samaaegselt sisse tuleb ja mitmes sinu lend satub olema ( mõni tund maandub 5 lendu, mõni tund 15). Saad lennuplaanist vaadata kui tihe sinu maandumisaeg on ja selle järgi veidi oma ootusi seada.

0
0

@ketukas, passikontrolli tuleb läbida vaid korra, saabudes. UKst väljudes passikontrolli ei ole. Lennujaamast väljumine pole kohustuslik, küll aga peab väljuma turvaalalt, sest transiittsooni Stanstedis ei ole.

Automaatväravate puhul tuleb valmis olla, et sellele su pass ei meeldi, ning peab päris piirivalvuri juurde sabatama. Samuti ei saa automaatväravat kasutada, kui kaasas on alla 12aastane. Pidavat käima küll mingi pilootprojekt, mis lubab ka nooremaid sealt läbi, aga ma ei ole selle üksikasjadega kursis.

0
0

Järjekorrad on kuidas kunagi. Soovitan ka vaadata mitu lendu samal ajal saabub. Eelmisel reedel sain välja vähem kui 30 minutiga aga tavaliselt nii hästi ei lähe aga pole ka mingit tundide viisi ootamist olnud. Turvakontrolli kohta ei oska öelda kuna võtan alati priority ja siis saab mõne minutiga läbi.

0
0

Meil lubati 10-aastane automaatväravasse ja sai ilusti läbi.

Üldiselt ikkagi jah, vaadata, mitu lendu korraga maandub, sellest olenevalt ka järjekord.

1
0

Ei ole küll päris see, mida teemaalgataja küsis, aga võtsin ikkagi aega.

Eile hommikul kl 6 paiku, fast track turvakontroll 18 minutit, pluss 10-20 minutit veel väravasse jõudmiseks, oleneb, kust lend väljub.

Täna peale lõunat kl 2 paiku, 47 minutit lennuki maandumisest lennujaamast väljumiseni.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased