Jaz Mirabel Beach Resort ***** (Sharmis)

17.04 ja 90% tõenäosusega lähen eelpool mainitud hotelli, kas on selle kuupäeval veel minejaid ja äkki osatakse natuke oma kogemustest rääkida sellest majutusasutusest!

Aitähh :)

Minek just samasse hotelli ja 30. märtsil. Imelik, et selle hotelli kohta nii vähe kommentaare on. Loeks ka huviga :).

0
0

Saime ka sinna hotelli 30,03 soodupakkumise, et äkki aitab teid ka www.tripadvisor.com :)

0
0

Jaz Mirabel Beach on lastega puhkuseks ideaalne. See on üks kolmest kompleksi kuuluvast hotellist, millel on ühine territoorium hotellidega Mirabel Club ja Mirabel Park. Ma kartsin, et mul hakkab seal igav vedeleda, aga õnneks oli seal piisavalt tegevust ka aktiivseks puhkuseks. Lastele meeldisid muidugi veetorud, mis on avatud 10-12 ja 14-17ni. Järsust torust alla lastes, on võimalik teha basseinis vee peal kuni 10-15 meetrine liug tagumiku peal nagu deltaplaaniga, kui õiget tehnikat oskad:) Ma ise osalesin kõikvõimalikes sportlikes ja vähemsportlikes mängudes: noolevise, pentanque, ping-pong, võrkpall, veepall, jalgpall, vibulaskmine jpm. Õhtuti peale 21.00 olid live esinejad, kes samas vahetusid iga paari nädala tagant. Üldiselt olid seal väljas ka nädala tegevuskavad, samuti teadvustati konkreetse päeva kava eri keeltes igal hommikul kell 10.00. Rand on u 1,5 km ulatuses väga madal, ilusaid koralle pole, seega snorgeldamiseks see hotell pole parim. Snorgeldada saab väljasõitudel. Rannas on pikk pantoonsild, kuhu pääseb sinise käepaelaga. Mõned üksikud olevat selle saanud hotelli vastuvõtust tasuta, mulle ei antud, ma ei teagi miks, nii et ma käisin sillal öösel salaja, et turvad ei märkaks. WiFi on seal hotellis väga kirve hinnaga ja müüakse veerand tunni ja tunni aja kaupa, samas 10 min jalutuskäigu kaugusel üle tee on kohalik market ja netipunkt, kus saab kordades odavamalt netti kasutada (minult küsiti 50 kr/tund). Ilmselt oleks veel odavamalt saanud kaubelda, kui netipoe omanik ei oleks mu 5*-hotelli käepaela näininud, sest ta teab et hotellis on interneti hind üle mõistuse. POP maili kuskil saata ei saa, ainult tavaline internet ja veebipõhine mail.

0
0

See on ju röövimine? Kohalikus netipunkis? Äkki 5 krooni tund?

0
0

Küsin: kui palju maksab keskmiselt Egiptuses tenniseväljaku rent? Täpsemalt huvitab Jaz Mirabel Club tenniseväljakud. Keegi võiks lühidalt loetleda ka selle hotelli plussid ja miinused :)

0
0

Kas keegi teab, kui palju maksab tenniseväljaku rent nt 1h Sharmis?

Moded, kas te oleksite nii kenad ja ei tõstaks seda teemat mõne teise teema alla, muidu ma ei saagi vastust :S

0
0

Ilmselt ei käi tripikad seal tennist mängimas, see teema on siin üsna mitmes kohas juba vilksatanud ju. Miks sa ei saada hotelli meili ja ei küsi järele?

0
0

Kaldun arvama, et seal ei ole hinnad paigas. St et ühtedele öeldakse üks hind ja teistele teine. Sellepärast mõtlesin, et saan siit vastuse orienteeruva hinnataseme kohta.

0
0

Hotelliti on tingimused erinevad. Sageli on AI paketiga iga päev 1h tasuta, teistele tasu eest, ka on vahe, kas mängite oma reketitega või laenutate hotellilt. Mõnel pool on tenniseväljaku kõrval valvelaud, kus unine onu kõik kirja paneb, teisal jälle asub väljak hotelli kaugeimas taganurgas ja ei käi ega kontrolli seal keegi, kes mängib ja kas mängib. Kui väljak on hotellil olemas, võtke oma reketid ja pallid kaasa, ei usu, et see võimatult kallis oleks. Aga ideaalset väljakukatet ei maksa ka loota)

0
0

Tänud vastuse eest :)

Oli nagunii plaanis oma reketid kaasa võtta.

0
0

Kas kellelgi on infot mis hotelle see torm Sharmis räsis? Kas Jaz Mirabel Beach Resort hotell sai ka kanntada? Järgmine nädal sinna minek ja tahaks ikka teada ja kindel olla et seal kõik ok. Tänud

0
0

Selles hotellis on kaks väljakut. Väljakud on tasuta päevasel ajal Väljakute kõrval asuv SPA saun ka tasuta kui sul on AI. Väljakud värvitud betoon.

0
0

Kui keegi oskab selle hotelli kohta midagi kirjutada, ootan väga infot. Oleme minemas sinna 8. jaanuaril

0
0

Jaz Mirabel Beach Resort Sharm el Sheikhis

Tere, palun tagasisidet hotellile, kuidas toitlustus kõik hinnas toimib, poed, väikse lapsega olemine jne.

0
0

Kas kellegil on infot selle hotelli kohta?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased