Juneyao Airlines alustab lende Helsingi ja Shanghai vahel (Star Alliance)

Star Alliance liige Juneyao Airlines alustab 28. juunist 2019 igapäevaseid lende Helsingi ja Shanghai vahel.HO1607 Shanghai to Helsinki departing 12:55AM arriving 6:20AMHO1608 Helsinki to Shanghai departing 2:20PM arriving 4:20AM (+1 day)

Selline mulje on jäänud, et praegu on hetk, kus Hiina lennufirmad müüks välja ka lennu Hiinast Abja Paluojale. Vaadates hindu, siis ega eurooplane nende sihtgrupp küll pole. Peab ikka kange tahtmine olema selle lennufirmaga lennata,  et hind ~700-850€ HEL-PVG turistiklassis end õigustaks. Võimalik muidugi, et tuleb pakkumisi.  Muu Star Alliance'iga neil Euroopas koodijagamist ei tundu olema. Juneyao on muidu *A connecting partner, mitte täisliige.

2
0

Hiina lennufirmad ei huvitugi Euroopa turistiklassi odavreisijast, nende kohta on isegi halvustav termin olemas, midagi backpackeri ja kerjuse vahepealset. Hiina keskklass maksab meelsasti kuni 1000 eurot selliste edasitagasi lendude eest nagu naksti.

0
0

Arvestades, et nad HEL-ist ilmselt edasi ei lenda, siis pakuks, et osa neist hiinlastest käib ka Tallinnas ära. Tallinki laevades hiinlasi ju juba niigi jagub. Ses mõttes võivad mõned Tallinna hotellid nuudlid juba ära tellida. Loodetavasti ei satu hiinlased mõnda kesklinna supermarketisse, et avastada - oi, polegi tervet riiulit "kallan kuuma vee peale" nuudlitopsikuid.

1
0

Kuna lennuk passib 8h Helsingis, siis lugesin arvamust, et nad tahavad tulevikus veel lisaotsa teha mõnesse muusse Euroopa pealinna (nn. 5th Freedom flight).Iseenesest kahju, et Tallinnasse seda ei saanud, Hiina turistide jaoks oleks see ägedam sihtkoht. Aga suht palju peaks Helsingi-Shanghai vahel olema ka tehnoloogiafirmade ärireisijaid.

0
0

Snoop, sind ja sinu ketserlikke soove. Varsti ehitavad nad kuhugi Hiinasse Tallinna vanalinna meenutava kinnisvaraarenduse, Raekoja plats ja puha.

4
0

No Austria kuulsa mägilinna Hallstadti koopia need hiinlased juba oma maale ehitasid.

0
0

Võimalik, et hiinlastel on Finnairiga koodijagamine tulemas. Lennuajad tunduvad olevat sobivad et AY lainetega haakuda.AY jagab Helsingis koode ükskõik kellega ju (TAP-iga näiteks, kes on *A liige).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased