Juuli lõpus Itaaliasse - jah või pigem mitte?

Tere

Praegu saab wizzairiga üsna hea hinnaga Itaaliasse. Nüüd kripeldab ja tahaks minna.. 3 inimest edasi,-tagasi 170eur. Jah või ei?

Ehk keegi oskab mingit nõu anda, mida arvestama peaks või millist kindlustust vms võtta...

Vaata ja võrdle, mis hinnaga on Wizzair flex pilet. See annab sulle vähemalt selle võimaluse, et kui kahtlema hakkad nädal enne, siis saad pileti tühistada ja (peab nüüd kontrollima, et kumb) kas raha tagasi või vabalt kasutatava krediidi. Sekka tühistatavad ööbimised ja otseselt probleemi pole, tuleb lihtsalt kohapealset olukorda jälgida ja otsuseid teha jooksvalt. Ilmselt oleneb ka, et kas oled ise rohkem muretseja tüüpi, mis on enda tervis ja kas on raha, et vajadusel kohapeal hakata kordades kallimaid evakuatsioonilende otsima.

0
0

+20eur per nägu sai flex pileti... Et kui, siis ikkagi see võtta jah. Ma ise väga ei muretsegi ja hakkasin juba pileteid ostma, aga siis tuli meelde, et meil ju endiselt koroona ja olukord võib muutuda kiirelt.. samas tundub juuli lõpus targem minna reisile kui sügisel, sest hirmutatakse ju, et sügisel koroona hakkab jälle suurelt levima.

2
3

Kas Wizzair reaalselt lendab ka? Mulle näib, et neil on graafikuid täis lende, mis ei ole reaalsed. Viinist Hispaania suunal näiteks, kuigi Austria ei luba lende Hispaaniast.

2
1

Einoh, eks lõpuks tuleb ise vaadata, et kas võtta flex pilet või kas üldse võtta pilet. Teistpidi on see 60 eurot näkku nii väike summa, et kui ka läheb raisku, ei ole sellest maailma lõpp.

Wizzairi enda finantspositsioon peaks olema tugev, st kui neist tulenevalt lend ära jääb, siis küll leiab lahenduse.

1
0

Soovitan vaadata ka pagasi hinda. Meie läheme Sitsiiliasse juuli alguses ning käsipagas maksis a' 70€ ning kohver a' 200€.

1
7

Aga milleks vaadata pagasi hindasid? Lähed kuuks ajaks? Ja väikse käsipagasi saab muide tasuta kaasa võtta:)

3
1

Wizzair 02.07 Viinist Rooma igatahes lendas, kuigi lennuk oli 2/3 osas tühi. 08.07 tagasilendu pole ka tühistatud. Wizzairile julgeks pileteid osta küll praegu, tundub, et neil on kindel plaan igaljuhul lennukid õhku ja inimesed reisima saada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased