Kambodza Vietnam ringreis

Olemas Bangkoki lennupiletid jaanuariks ja plaan sealt kohe lennuga Siem Reapi paariks päevaks. Edasi lennuga Da Nangi, et peatuda Hoi Anis. Kui nüüd hakata nt rongiga allapoole tulema, kasutaks öörongi, siis kuhu võiks minna kolmeks päevaks rannapuhkust veetma? Ei soovi lärmakat kuurorti, midagi vaikset ja rahulikku kauni loodusega. Üks variant on Phu Quoc aga selle saare kohta väga palju vastakat infot. Ühtede arvates ilusaim, teised jälle peavad koledaks, mõtetuks ja liig räpaseks. Peale rannapuhkust päev või kaks Ho Chi Minhis ja sealt Bangkoki lennujaama. Ühel kohal pikalt ei viitsiks passida ja esialgu selline marsruut. Kas keegi on sellist ringi teinud ja oleks see mõistlik? Soovitused on teretulnud.

Päikest,Vali välja midagi või mitu randadest alates Da Nangist  lõuna poole.  Phu Quocis olen ise käinud ja mina sinna ka ei läheks (lisaks sinna vajalik  eraldi lend või pikem bussi- ja laevasõit, mis pole vaeva väärt!

Ma ise valiks Nha Trangi, kuigi pole kindel, kas seal mittelärmakat kohta leiab.  

Kes otsib, see leiab! :)

NB! Siem Riepis võtke basseiniga hotell, saab ka relaxida.


Mui Ne rannapiirkond tundub ka piltide ja jutu järgi väga hea. Kas seal on keegi siinolijatest peatunud? Jääb kenasti ka marsruudi sisse. 


Vietnami kui ka Siem Reapi öömajad on ikka ulmeliselt odavad ja ilusad, eriti peale Keenia reisi. 

Mui Ne on piltidel ilusam kui päriselt. Kui Kambodža juba reisikavas on siis läheksin hoopis Koh Rong Sanloemile (mitte segi ajada Koh Rongiga). Siem Reapist saab lennukiga lennata Sihanoukville ja sealt paadiga 1,5 h sõitu saarele. Ilusamat kohta rannapuhkuseks annab otsida :)

Aitäh MerilinR, peame plaani. Kahjuks ei pea tõesti paika see mida netiavarustest leiab. Reaalsus paraku hoopis teine.

Eelpoolmainitud Nha Trangi kindlasti ei soovitaks. Kui just pole plaani vene keelt ja (teenindus)kultuuri praktiseerida. Pikemalt sellest Estraveller 2015/1 lk 54 https://issuu.com/estraveller/docs/estraveller_1-2015

Nha Trangi oleme välistanud marsuudist ja Da Nangi tuleb minna ainuüksi seetõttu, et soovime peatuda Hoi Anis. Tuleb ehk veel rannasoovitusi antud piirkonnas?