Kambodza Vietnam ringreis

Olemas Bangkoki lennupiletid jaanuariks ja plaan sealt kohe lennuga Siem Reapi paariks päevaks. Edasi lennuga Da Nangi, et peatuda Hoi Anis. Kui nüüd hakata nt rongiga allapoole tulema, kasutaks öörongi, siis kuhu võiks minna kolmeks päevaks rannapuhkust veetma? Ei soovi lärmakat kuurorti, midagi vaikset ja rahulikku kauni loodusega. Üks variant on Phu Quoc aga selle saare kohta väga palju vastakat infot. Ühtede arvates ilusaim, teised jälle peavad koledaks, mõtetuks ja liig räpaseks. Peale rannapuhkust päev või kaks Ho Chi Minhis ja sealt Bangkoki lennujaama. Ühel kohal pikalt ei viitsiks passida ja esialgu selline marsruut. Kas keegi on sellist ringi teinud ja oleks see mõistlik? Soovitused on teretulnud.

1
2

Päikest,https://www.thecrazytourist.com/15-best-beaches-vietnam/Vali välja midagi või mitu randadest alates Da Nangist  lõuna poole.  Phu Quocis olen ise käinud ja mina sinna ka ei läheks (lisaks sinna vajalik  eraldi lend või pikem bussi- ja laevasõit, mis pole vaeva väärt!Ma ise valiks Nha Trangi, kuigi pole kindel, kas seal mittelärmakat kohta leiab.  Kes otsib, see leiab! :)NB! Siem Riepis võtke basseiniga hotell, saab ka relaxida.

1
0

Mui Ne rannapiirkond tundub ka piltide ja jutu järgi väga hea. Kas seal on keegi siinolijatest peatunud? Jääb kenasti ka marsruudi sisse. Vietnami kui ka Siem Reapi öömajad on ikka ulmeliselt odavad ja ilusad, eriti peale Keenia reisi. 

0
0

Mui Ne on piltidel ilusam kui päriselt. Kui Kambodža juba reisikavas on siis läheksin hoopis Koh Rong Sanloemile (mitte segi ajada Koh Rongiga). Siem Reapist saab lennukiga lennata Sihanoukville ja sealt paadiga 1,5 h sõitu saarele. Ilusamat kohta rannapuhkuseks annab otsida :)

3
0

Aitäh MerilinR, peame plaani. Kahjuks ei pea tõesti paika see mida netiavarustest leiab. Reaalsus paraku hoopis teine.

0
0

Eelpoolmainitud Nha Trangi kindlasti ei soovitaks. Kui just pole plaani vene keelt ja (teenindus)kultuuri praktiseerida. Pikemalt sellest Estraveller 2015/1 lk 54 https://issuu.com/estraveller/docs/estraveller_1-2015

0
0

Nha Trangi oleme välistanud marsuudist ja Da Nangi tuleb minna ainuüksi seetõttu, et soovime peatuda Hoi Anis. Tuleb ehk veel rannasoovitusi antud piirkonnas?

0
0

Hei. Seikle  just Vietnamis. Phu Quoc oli tõesti kõige prügisem koht Vietnamis!! Rannajoon enamus kohtades kinni pandud resortide poolt. Söök halb ka saarel ringi tiirutades ei leia midagi erilist. Hoi An on mega ülerahvastatud. Tänavatel liikuda ei saa õhtuti ja kõige ebasõbralikum klienditeenindus Vietnamis. Aga Hoi Ani ja Da Nangi vahel kena rannajoon ja ka Hoi Anist saab kasvõi jalgratta/ rolluga ilusasse randa sõita. Muined samuti ei soovita. Da Nangi rand oli jama - sõidutee kõrval. Heh.. tegelikul ei olegi Vietnamis veel kohanud randa, kus relaxida. Taiga ei anna võrrelda. 

0
3

Kas viisa saab teha piiril või varem siin ära teha? Reis jaanuaris Kamboža-Vietnam.

0
0

A Ly Lu, millist marsruuti olete planeerinud? Meil plaan varem e viisad teha, kuigi ega vist rahalist ja ajalist vahet pole.

0
0

Űritan leida kota kust osta Vietnami rongipileteid. Tarvis oleks 31.01, aga nii palju kui netiavarustest otsinud on kõik kas välja műüdud või pole veel avatud. See jääb TET perioodi ja teada on et toimub  suur liikumine. On mõtteid ja soovitusi?

0
0

Kui küsisin meie kodumajutuse pakkujalt rongipiletite ostmise kohta, siis ta ütles, et praegu neid veel õieti müügis polegi ja piisab kui piletid ära osta 2 nädalat varem. Meie sõidame muidugi veebruari lõpus. Teti ajal võivad piletite ostul muud reeglid kehtida ja piletid tuleb hulga varem soetada. Mis lehekülgedelt otsinud oled? Näiteks Baolau annab küll sinu kuupäevaks pileteid.

0
0

Mul on tunne, et kõikvõimalikud kohad on juba üle vaadatud :) Ja ei saagi aru kas hiljaks jäänud või liiga vara veel.

Vietnamtrain broneeringut tehes sain maili vastuse, et väljamüüdud, https://dsvn.vn/#/ väljamüüdud või pole avatud, Baolau sold out või üksikud istekohad not yet open. Saatsin samuti kirja majutusasutusse, eks näis. Ja see vahemaa tundub bussiga liialt pikk ja väsitav.

0
0

**Ange Kõlli **kas saite oma rongipiletid? Kui jah siis kuidas ja millal?

Meil hetkel täpselt samasugune probleem, meie soovitud rongidele näitab kolmel eri lehel, kas Sold out või Not yet available. Olen oma kodumajutuse hostiga ka sel teemal suhelnud, nemad lubasid seal pool piletitel silma peal hoida ja mina käin iga päev netist vaatamas. 

Meil rongisõiduni 1,5 nädalat aga pileteid ei kuskil.

Huvitav on veel see, et meil valikus üks kuupäev ja kaks eri öörongi. Kui vaatan ühele inimesele piletit neljasesse kupeesse siis Baolau annab mõlemale rongile Not yet available. Aga kui vaatan neljale inimesele, siis teisele rongile annab Sold Out. Ja mõlemal rongil on istumiskohti ja kuueseid kupeesid väga palju saadaval.

0
0

Seda marsruuti, mida algselt soovisime, ei saanudki ja lendasime hoopis. Fb Vietnami grupist üks inimene üritas ka, aga ei midagi. Kokkuvõttes tuli  2 lendu  ajaliselt kiirem ja mitte eriti kallim ning kindlasti mugavam. Da Nangist sõitsime rongiga 5h ülespoole koobaste külastamiseks. Midagi hullu polnud, veits räpane ja süüa ei julgend nendelt kärudelt midagi osta

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased