Kas keegi on kasutanud moneybookers't?

Kuna ma pole varem moneybookersiga kokku puutunud, siis akki moni tore inimene selgitaks detailselt kogu raha saatmise protsessi moneybookersisse ja sealt edasi eesti kontole? Kas koigepealt tuleb kanda oma austr. kontolt moneybookersisse ja sealt edasi eesti pangakontole? Mida panna lahtritesse BSB, an explanation note, optional services jne? Olen end juba moneybookersis kasutajaks registreerinud, kuid pole kindel, kuidas tuleks edasi toimida. Tanud, kes viitsivad asjalikult vastata!

Saadad maili otse Eesti panka ja kûsid. info@seb.ee -saad kiiresti vastuse.

Kui moneybookersis valid upload funds ja sealt tüübiks bank transfer, siis annab ta sulle kõik pangarekvisiidid, mida ülekandeks tarvis.

BSB paned selle, mis moneybookers ütleb Sort / Bank Cod,
an explanation note peaks ilmselt olema see, mida moneybookers Reference-ks nimetab, st sinu user ID,
optional services-i kohta ei oska öelda, minu austraalia Commonwealth pangal siukest välja ei ole.

Ilmselt pead vähemal selle pangakonto, kuhu raha lõpuks kanda tahad ka eelnevalt ära verifitseerima moneybookeris.

Ilmselt pead vähemal selle pangakonto, kuhu raha lõpuks kanda tahad ka eelnevalt ära verifitseerima moneybookeris.

Lisasin juba moneybookersisse oma e-maili, austr. aadressi jms. (seal oli ka kysimus kas oled kolinud viimase paari aasta jooksul, kas sinna v6is lisada oma varasema eesti aadressi?) Igal juhul saatsid nad mulle vastu e-maili, mille lingi pidin verifitseerima. Saan aru, et jargnevalt pean oma Austr. kontolt kandma raha moneybookersisse, (mis on vist tasuta?) ja ootama e-maili raha laekumise kohta. Hetkel jaab arusaamatuks, kuidas hiljem raha moneybookersist eesti kontole kanda? Valides send money, peab k6igepealt vajutama upload funds, sealt valides bank transfer ilmub info vajalike koodide, numbrite kohta ylekande tegemiseks moneybookersisse. Kuid kuidas monebookersist raha kanda oma eesti pangakontole kui mingeid lahtreid eesti pangaandmete lisamiseks pole? Mis valuutas raha l6puks eesti kontole j6uab, austr. dollarites v6i kroonides?

enam, Moneybookers on vahendusfirma ja vötab kenad protsendid. Praegu on ûldse viirused jooksmas nii Soome ja Eesti pankades. Mina praegu jään ootama, ei tee mingeid ûlekandeid.Informatsiooni vöiksid ju ette kûsida, näiteks info@seb.ee (Eesti Ûhispank, nûûd SEB)
Alati tasub teha ûlekannet pangast panka: Austraalia pank-Eesti ûhispank, Nordea vöi end. Hansapank.
Vahendajatega ei ole turvaline tegutseda, kuna su pangal ei ole kuigi suured turvameetmed ja nii vöidakse su arvelt kogu raha ära vötta.

Moneybookersis profile alt lisad mõlema pangakonto andmed (nii eesti, kui austraalia omad). Pangakontode andmeid saad lisada siit: My account-Profile-List of bank accounts-Manage. Seejärel, pangakontode nimekirjas on iga konto järel kena nupuke Verify. Seda vajutades tehakse su kontole 0 ühikuline ülekanne. Internetipangast leiad nimetatud ülekande selgituse väljalt koodi, mille moneybookerisse sisestad. See kontrollülekanne toimub eesti pangas koheselt, austraalia omas võtab mõned päevad aega. Nagu kõik sealkandis. Sellega on pangakontod verifitseeritud.
Kui see tehtud ja raha moneybookeri kontole kantud ning sinna kohale jõudnud, siis pole enam muud jäänud, kui withdraw valida ja sealt eesti kontole ülekanne teha. Kogu protsess (austraalia konto-moneybooker-eesti konto) tavaliselt umbes nädalajagu aega võtab, kuid teenustasu seeeest vaid alla 3 AUD on. Raha jõuab eesti arvele kroonides.

Kasutan Moneybookersit pea igapäev.Moneybookers-Eesti pank võtab aega max 24 tundi.3 USD on tasu odavam kui otse pangast panka ja kasuta julgelt kui oma koode ripakile ei jäta on sama turvaline kui mis tahes pank.

Pangast panka kandmisel maksad ainult kahele, nûûd tahad raha anda veel mingisugusele mitteturvalisele Moneybookersile. Oled ka möelnud, et sellistel firmadel ei ole mingit garantiid, kui su raha kuhugi kaob, kasvöi internetis olevate turvaaukude töttu.
Pankadel on materiaalne vastutus sinu raha siirdamisel pangast panka ja kui juhtub olema interneti turvaauk, siis nad hûvitavad sulle täies ulatuses. Turvaugu töttu Soome Nordea-Pank hûvitas eelmisel nädalal 500 tuh eurot.
Need eelpool kommenteerijad kasutavad Moneybookersi kontot, kui nad ostavad kaupu www.Ebay.com-st(interneti oksjon-kaubamaja) Kannavad just täpselt selle summa Moneybookersi kontole, kui palju möni riietusese maksab. Need on aga väiksed summad.
Ei tohi nii Blond olla, et selliseid soovitusi uskuda.

Tore, et siin on erinevaid arvamusi moneybookersi kohta. Arvan, et eelpool s6na v6tnud kommenteerijad on moneybookersit kasutanud ka raha ylekandmiseks kontolt kontole. Huviline, jaab mulje, et Sul on moneybookersiga negatiivseid kogemusi. Kas tooksid konkreetse naite? Pangad v6tavad teatavasti valisylekannete tegemiseks vahendustasu ja see pole just vaike summa. Kui moneybookersi kasutajad raagivad k6ik 6 Aud-st teenustasust, siis vaevalt nad selle numbri ise valja on m6elnud.

500 EEK siiamaani nende kontol, ei saa katte. Loobusin peale pooleaastast kirjavahetust nendega.

Minul aga oleks selline küsimus, et kui soovin müüa või osta midagi moneybookersi vahendusel ja kas ostja saab enda moneybookersi kontolt kanda minu moneybookersi kontole raha ja kui jah kas ta siis näeb ka peale minu kasutaja nime veel mingeid andmeid minu isiku kohta kui ta teeb ülekande?

Tänan juba ette vastuse eest:)

Tsebukas, kirjutasid, et internetipangast leiad nimetatud ülekande selgituse väljalt koodi, mille moneybookerisse sisestad? Kuid kust selle koodi ikkagi leiab? Pangakontode nimekirjas on lisatud panga nimede jarele m6ned koodid (tahtede ja numbrite kujul), kuid need ei sobi. Verified nupukest vajutades ilmub tekst...Did you already receive a verification code for this bank account? If so, please enter it below and press the 'Confirm' button...If you have not received a verification code yet for this bank account, please press the following link: send me a verification code! Vajutades lingile ilmub tekst... You will receive a verification code in the reference field of a dummy deposit to the following account...kuid mõistus ei võta kinni, kust selle koodi leiab?

Raha haldamine välismaal olles [moneybooker's jt]

Otsin praegu hoolega võimalust kuidas saaksin raha võtta kaasa Inglismaale ning võibolla ka hiljem mujale euroopasse minnes.

Olen leidnud sellise asja nagu www.moneybookers.com , kuid nagu iga asjaga tekib ka sellega omajagu kahtlusi ning eelarvamusi.
Pole ju tegemist mingi pangaga vaid nn. “rahapesu” firmaga :) (vahendus)

Kasutasin ka trip.ee otsingut ning leidsin palju erinevaid teemasid, üks vanem, segasem ja hullem kui teine.

Mõtlesingi teha sellise üldise teema, kuna täpset vastust ma enda küsimustele ei leidnud.

Probleemi lühikirjeldus:
Suurem kogus raha. Sularahana välisriiki kaasa võtta ei taha, eesti kaardilt välismaa panka kandes liialt suured teenustasud, mida teha?

Kuidas haldate enda raha teie, olles välismaal? (peale selle, et omate kohalikus riigis kohalikku pangakontot)
Head ja vead moneybooker'si kontoga.
2.1 Kas rahad üldse saab kätte? Mis on kindlustus?

  1. Head ja vead MB'si krediitkaardiga?
    3.1 Kaua võtab kaardi saamine aega?
    3.2 Varjatud kulud?
  2. Mis on alternatiivid?

Loodan, et sellest teemast on hiljem kasu ka teistel kasutajatel peale minu :)
Ühesõnaga head ja vead moneybookers'i ning teiste sarnaste saitidega.

Lugupidamisega,
H.

Kohalik pangakonto. Raha ülekanne Eesti pangast EL-maa kontole läheb maksma 3 euro, ja vastupidi. Samas, kui väljaspoole EL, siis mõtleks variantide üle.

Olen kasutanud ca 3 aastat ja siiani kõik ok. Kasutanud nõnda, et minu MB arvele on kantud summa, mille olen siis edasi kandnud oma swed ja seb arvetele. Kuidas ja mida täpselt konto avamisel täitsin seda enam ei mäleta. Teenustasu ülekandel eesti arvele ca 30 eek, nüüd seal küll värk eurodes.