Kas keegi on lähiajal Laosesse minemas?

Tere,

Kas keegi on lähikuudel Laosesse minemas? Kui keegi on, siis palun võtke ühendust elinap@ut.ee, mul on teile üks huvitav pakkumine.

Kui pakkumine seisneb mingi paki ära toomises, siis paluks taolised ettepanekud unustada.

Peame plaani järgmise reisi teha Laosesse. Kas keegi on viimasel ajal käinud? Plaaniks lennata Chiang Maisse, külastada kuldset kolmnurka ja siis suunduda Laosesse. Alustaks Põhja Taist ja lõpetaks Lõuna Laoses Pakses. Kõik soovitused on teretulnud

Millal plaanite reisi ette võtta?

Kui Champassaki satute, siis soovitan Vongpasued Guesthouse'i. Seal on väga lahe irvitav peremees :) Wat Phu on sealt kiviga visata ja soovi korral saab piroogiga sõita üle jõe ja pisut allavoolu Wat Tomot vaatama. Vaadata seal katkiste kivide osas küll palju pole, aga kuna rahvast seal üldiselt ei käi, siis oli metsa all lahe atmosfäär (ja palju punaseid mardikaid).

andromeedale
ca kuu tagasi käisime tavalisel turistide marsruudil Chiang Mai- Chiang Khong-Mekongi jõgi(2 päeva laevasõitu)-Luang Prabang-Vang Vieng-Vietiane-Bangkok.
Mis täpsemalt huvitab?

Täpne reisi kuupäev ei ole paigas. On saanud tavaks, et teeme ühe kaugreisi aastas. Ja peale reisilt koju jõudmist hakkame uut reisi plaanima. Käisime veebruaris Myanmaris. Arvan, et Laose reisi võtame ette januaris-veebruaris. Eelkõige tuleks reisi pikkus paika saada ja siis saab hakata lennuki pileteid jahtima.Esialgu lendaks Chiang Maisse sealt läheks Kuldsesse kolmnurka"Golden Triangle", siis Pühja Laosesse- Luang Prabangi regiooni ning siis edasi Viantiane kant. Sealt tuleks tõenäoliselt lennata Paksesee ja "4000 islands". Seal lõpetaks tuuri ja lendaks Paksest Bangkoki ja läheks mõneks päevaks näiteks Hua Hini randa. Nii umbes peaks see tuur välja nägema.