Kas Lonely Planetit Delhis odavalt müüakse?

Oskab keegi rääkida kas Delhis on võimalik osta Lonely Planeti raamatuid normaalse hinnaga, Aasia kogemustest on meeles, et Phnom Penhis oli võimalik osta ükskõik milline raamat 3 USDga.

Eks see sõltub sealseist "ärimeestest".
Aga minu 2007 Phnom Penhist ostetud 3,5$ Vietnami LP 2005 osutus hilisemal lähemal uurimisel osaliselt kasutuskõlbmatuks.
Kaartide kopeeerimiskvalteet nõudis, mõistmaks peenemate joonte, väiksemate tingmärkide ja fontide puhul nende mõistet ja tähendust, üpris pingsat mõistatamist, mis enamasti selgust ei toonud ja kasvõi veidigi kehvema nägemise puhul või vähese valguse all lootusetu ettevõtmine on.
Sõnaga, pira LP-de (normaalse hinnaga! ;o))) kaardid on samaaegselt nii udused kui ka nullkontrastiga.

Tagantjärele ajusid liigutades on ka enesestmõistetav, et selle raha eest ei saa ju kvaliteetset trükki isegi soovida. Aga "tagantjäreletarkus" ongi täppisteadus.

Päris palju oli müügil kasutatud originaal-LP-sid, aga hinda ei küsinud...

Aga mul oli LP-d enne reisi vaja, seepärast ostsin ta 450 krooniga Estravelist.

LP maksab Delhis sama hinna enamvähem, kui Eestis või Amazonases. Kasutatud raamatuid võid mõnest turistide raamatupoest leida, aga need on vanad versioonid ja hind ei ole märkimisväärselt odavam.

2007 aasta septembris sai Delhist uue LP Oxford University Pressi raamatupoest (http://www.oxfordbookstore.com/oxfordonline/Services/about_oxford/stores/oxford_new_delhi.asp?sid=XSL4RJG4P64P8NBN0FBBQ838PD500439) osta ligi 1000 ruupia eest (oli vist 50 krooni võrra odavam, kui Eestis). Old Delhis asuvalt raamatubazaarilt ning tänavate pealt sai väg erinevaid LPsid osta sõltuvalt väljaandmise aastast 300-800 ruupia eest (75-200 krooni).