Kas on keegi kasutanud Air Asia teenuseid?

Kas on keegi nüüd kasutant Air asia teenuseid .Kuna lennuväljad on erinevad ja tuleb üks öö Bangkokis veeta siis tundub et nende head hinna kaotab kohapeal ära transporti ja öö hotelis olemine.

Mida sa täpsemalt teada tahad?

Täpselt nii on, kui hinda taga ajad. Suvarnabhumist BKK Airways ntx pileti poolest tiba kallim, aga lõppkokkuvõttes säästad ikkagi. Lisaks maksab ka aeg midagi. Kõik suhteline, mis kellele.

Kuna jõuame Bangkoki 09 10 ja teisest lennuväljal start 07 00 oleks aega üle.. Ja kui rahvusvaheliselt lennuväljalt sama päev edasi Hanoise on ca 85 euri kallim oleks järsku selle raha eest otsida linna tuur ja hotell.Ahja olemme eesmest korda Tais.

Bangkok on väga avastamist väärt.

  • Korrigeeri oma postitusi!

Ma ei tea mitmekesi olete, ning kas 85 Euri kallim on näo pealt vöi köik kokku. Muidu see teeb ligi 3400 bahti, päris korraliku hotelli saab mingi 800 bahti eest, ning 2000 bahtiga saab julgelt praktiliselt terve päeva kestva ringi taksoga, kas vöi ujuv turg jne. ja õhtul veel linnas kolada, päev mööda külgi maha kindlasti ei jookse.

Tänud. Oleme 5 kesi ja hinna vahe on ÜHELE 85 euri.

Lennujaamade vahetamine küll Air Asiaga lendamist kallimaks ei tee. Pigem on see, kuidas sa ise oma lennuaegasid planeerid. Kahe lennujaama vahel käib tasuta buss, nii et mingit lisa tasu pole vaja maksta, kui soovi pole.

Kui päevad just loetud ei ole siis jäta ikka paar ööd Bangkoki ka, Pooletaise päevaga jõuad üht ja teist näha küll.