Kas pikkadel lendudel mugavamad lennukiistmed?

Tere,

ees ootab ca 10 h lendu Pekingisse. Pole enne pikemaid lende teinud, seega võibolla mu küsimus veidi võhiklik. Aga tahaks teada, kas pikkadel lendudel on mugavamad istmed, st et kas istmetevahelised kaugused on suuremad, et saaks seljatuge rohkem alla lasta. Lähimaadesse lennates on see ju suht võimatu, tagaistuja põlved kohe ees. Tänud!
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed!

Sõltub firmast, millega lendad:) Finnair on suht OK.

Finnair kasutab, Airbusi. See on vähem piinavam, kui just vastu peldiku seina ei satu istuma, ega saa istet alla lasta. 10 h lendu on kannatus alati, unerohi ja öine lend leevendavad seda.

No kui lennuk just puupüsti täis ei ole, siis võid ka alati ümber istuda. Otsid koha, kus taga kedagi ei istu, ning lased oma seljatoe alla nii palju kui tahad või tool võimaldab. Kui jääd ümberistumistega oma lennuklassi piiresse (turist või economy, äriklassis ilmselt seda toolimuret ei teki), siis ei tohiks kellelgi sellega seoses mingit probleemi olla.

Ise oled enda k6ige parem abiline :)

Ise sai Finnairiga Jaapanis k2idud ning lend oli t2iesti ok, teenindus oli ka rohkem kui rahuldav. Proovi lennukis tukastada ja vudi vahepeal ringi, et vereringet taastada.