Kas Split, Dubrovnik või Rijeka?

Soovitage palun mida eelistada, tore kui ka head rannahotelli teate.

Kas Split, Dubrovnik või Rijeka.....:)

0
0

Ma soovitaks hoopis Makarskat, kui huvi ilusa ranna ja rannahotellide vastu.

Split ja Dubrovnik on rohkem ikkagi linnapuhkuseks. Ilusad vanalinnad ja on ka kenasid randasid, aga Makarska näiteks on no tõesti täielik paradiis ranna ja olemise suhtes.

Rijeka kohta oskab ehk keegi miskit täpsemalt öelda.

4
0

Rijekas ka kivi- ja kalarand eelkõige, linnast väljas ehk mingi ujumisrand ka. Aga saab bussi või taksoga sõita Krk saarele (või tegelikult nimetuse järgi Rijeka lend Krk saarele lendabki..), kus mitmeid eri mereäärseid linnakesi ja nii suuri hotelle kui pisemaid majutusi.

0
0

Meie lennuk maandus Rijekas, allpool Horvaatias pole käinud. Meie puhkasime saare peal, kuhu lennuk maandus. Baska, väga tipp topp rand, suur ostutänav, söögikohad ja saad osta jalavarjud ujumiseks, ei pea ise kaasa tassima. Rovinj ka sobilik koht puhkamiseks. Seal kivised rannad, igavene jukerdamine mõnda randa sõitmine.

0
0

Muide, kivine rand pole mingi probleem, kui ostate omale ujumisjalanõud. Prismast saab näiteks mingi 10-15 euriga. Kuluvad ära ka neis piirkondades, kus palju merisiile jne, niiet igati asjalik "investeering".

1
0

Rijeka on külm ja suht pointless Horvaatia vibes tunnetamise poolest - seda seal ei ole.

Õige maismaa Horvaatia vahemereäärne vibe hakkab Split'ist allapoole. +1 Makarska viitele - kes sinnani vàlja viitsib end tarida saab mega Horvaatia kogemuse. Kõik, mis sealt allapoole on aina kenam. Kõrged mäed ja kenad rannad + promenaadid. Teel on võimalik kõik uhked looduspargid läbi kolada a'la Plitvice..

Saared on omaette teema ning nendega on vaja ise tunnetada kus ja mis sobib. Igaüks vähe omamoodi, Hvari linnakesed on elu täis ja huvitavad, tasub jälgida, et päike loojuks õiges suunas e merre.

Aga Rijeka on rohkem Itaalia kui Horvaatia suures plaanis :D

2
1

Ei soovita ka ei Rijekat ega Krk-d. Kindlasti on Spliti ja Dubrovniku kant oluliselt huvitavamad ja palju rohkemate võimalustega kui kirjas olev esimene. Head reisi planeerimist!

2
0

Teadmata on see ju mida soovitakse, kui palju ja millega ringi liikuda soovitakse.

Maandudes Rijekas ja liikudes Istria poolsaarel,sõites alla kuni Zadarini oli minu jaoks Horvaatiat küll

1
0

10x Horvaatias käinuna ja selle risti-põiki läbi sõitnud, sh hääletanud, soovitan ikkagi sihi Splitist allapoole võtta..

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased