Kas Riiga või Stockholmisse ostlema?

Tahame sõbrannaga minna aprilli lõpus Riiga või Stockholmisse minna ostlema. Andke nõu, kus oleks odavam ja parem valik? Ja kas praegu nendes linnades on ka mingeid soodukaid? Stockholmisse läheks laevaga ja ei ööbiks seal, nii et aega ostelda vähem, Riias aga oleksime ööbimisega

Oleneb ju mida osta tahad. Soodukatest ei te midagi aga Riia on ju hinnatasemelt odavam kui Stockholm. Riias on mitu suurt kaubanduskeskust. Alfa keskus oli minu jaoks jama, ei ole uurt midagi vaadata, pole elu sees nii kiirelt kaubanduskeskusele ringi peale teinud kui seal. Origo meeldis rohkem, tundus et oli rohkem valikut.

Riias on Spice keskus ka, see päris tore koht :) Koos Alfaga ongi need mu 2 lemmikut. Riias on vahel päris toredaid soodukaid ka.
Stockholm on vähe kallim küll jah.

Suhteliselt kesklinnas, Eesti poolt tulles jääb teisele poole jõge, on Riga Plaza, kõige uuem ja head poed kõik koos :)

Tänu teile soovituste eest! Konkreetset soovi ei olegi, tahaks lihtsalt riideid ja jalatseid endale vaadata. Kas see Riia Galerija Centras on asjalik koht või mitte?

Eelpool on loetletud pea kõik asjalikud Riia kaubanduskeskused. Galerija Centrs on kesklinna kaubamaja, kus ei ole midagi sellist, mida suurtest ei leiaks - samas kõik oluline on olemas. Kindlasti peaks lisama Domina Shopping Center (Ieriku iela 3) ning lisaks on veel uus Gallerija Riga (Dzirnavu 67) Latvija hotelli kõrval. Seal on ka väga mõnus katuseterrass, mis ilmselt avatakse mai alguses.

Riia puhul peab arvestama, et paljud poed on samas, mis Eestis. 3-4 aasta eest oli valik Riias laiem kui täna, masu on teinud oma töö. Stockholmis tasub shopata siis, kui on palju raha - Desigual jne, mida siitpoolt ei leia.

Soovitaksin isiklikult Riiast edasi minna Vilniusesse või siis võimaluse korral lausa Varssavini (veel paremal võimalusel Lodźi).

Tänud! Olen ise ka Varssavisse mõelnud minna. Kas oskad soovitada, missugused poekeskused on Varssavis head?

Varssavisse shopingureisile minekuks ma ei oska lennukeid soovitada aga ma ise kasutan üsna tihti soodusmüükide ajal sellist varianti, et ostan pileti Tallinn-Vilnius, Vilnius-Varssavi ja tagasi ning siis veedan päeva Varssavis poodides ringi käes ning seal Zachodnias saab 10 zloti eest näiteks dushi all käia, et värskena püsiksid!

Isiklikult külastan aga tihti Maximuscenter'it kus on neli halli (A, B, C, D ning viies E hall on ka valminud eelmine suvi), kaubanduskeskus asub ise E67 ääres, paar kilomeetrit peale Janki risti. Kusjuures tee mis tahad aga see Hiina ja Vietnami hall (C) on kõige huvitavam ja mitmekesisema kaubaga, eks see kvaliteet on kindlasti seinast-seina, eks see on õnnemäng, et mis boksist midagi saab aga mul on õnnestunud osta sealt nii mõndagi ja päris soodsa hinnaga.

Aga eks maitseid on erinevaid ja kohti kus käia soovitakse! :)