Kaua läks aega peale kopsupildi tegemist viisa saamiseks?

Tervitus! Nimelt selline totter küsimus kaua kellegil on läinud aega viisa saamiseks? kas enamasti nädal v kaks? või rohkem? Tean et osad on saanud nädalaga kätte aga mul saab kolmapäeval 2 nädalat juba kopsupildi saatmisest....saadeti 25 veebruar karellist teele. Kas oleks mõistlik lüüa juba häiret ja helistada saatkonda Berliini või oodata veel? Või on veel inimesi kes sellel ajal pildi tegid ja pole veel vastust saanud? äkki olen ise kärsitu:-) ootan vastukaja:-)

Kas sa selle lehe järgi kontrollisid viisa staatust ? https://www.ecom.immi.gov.au/inquiry/query/query.do?action=evisa

Üks variant on, et viisa käes, aga e-mailile pole vastust tulnud. Ise tegin 27 jaanuar taotluse, 30ndal saadeti Karellist kopsupilt ära ja 9ndal veebruaril oli vastus käes. Kindlasti oota veel.

Sellel lehe ei ole mul küll miskit muutund, imelik värk juba.

Ei ole midagi imelikku :) Veel vähemalt mitte, oota veel natuke, raske on aga usu, kui viisa käes siis korvab see kõik!

Ebanormaalne, ma ei usu et karell selle pildi ära saatis. Väidavad et 25.veebr. saatsid, aga sellest on möödas juba üle 2 nädala. Ühesõnaga mul sama seis.

Endal siis selline lugu, et sai pilt tehtud 18. veebruaril ära. Siiani pole ka endal kippu ega kõppu viisast. Võib olla ehk läheb kauem, sest taotlen 2nd WHV.

Tervitus! Mul kohe endal enesetunne natuke parem, et ma pole ainus kellele pole vastust tulnud. Ma veel kannatan selle nädala ja kui järgmiseks nädalaks pole vastust tulnud, siis tuleb teha yks kõne saatkonda. Loodame, et ikka tuleb ja ei pea saatkonda helistama.

saatkonda helistada, see ei anna tulemusi. Ju neil hetkel siis nii palju taotlusi, et ei jõua nii ruttu üle vaadata. Viisa saamine võib vabalt võtta aega kuu-kaks. Rahunege maha, küll te saate oma viisa :)

Võib-olla tõesti on tahtjaid nii palju, et võid kuu-kaks aega minna. Kuigi varem on saadud vastus nädalaga....

Saatkonda helistada...good luck! Mina pole sinna pihta saanud, kogu aeg on automaatvastaja peal, isegi kui on office hours...imelik igatahes! Kuigi konkreetset vastus pole leidnud paberviisa esitamise korra kohta, panin selle siiski posti ja hakkan ootama mis edasi juhtub!!

Vbl keegi oskab vastata küsimusele, mis esitasin varem: Kui esitada WHM viisataotlus paberil (ülalpeetava lapse pärast)kas siis saadetakse TRN nr meilile ja kui see olemas siis kopsupilti tegema, või kuidas kord ette näeb? Kahjuks sellele küsimusele ei saanud ma vastust ka Karellist. Vbl kellegil on kogemusi paberil viisataotluse esitamisega?

Issand jumal... seda et viisat saada pead tegema kopsupildi. Vt karell.ee kodulehelt - Üle 12 kuu viisa taotlejatel samuti taotlejatel koos lastega palume eelnevalt registreeruda Dr.Jaak Tälli vastuvõtule telefonidel 6109 444/443 või karell@karell.ee ja ma arvan et sa kirjutasid viisa taotluses selle, kas tahad saata vastust meili või posti teel!

Minul vastus käes, 13 ja reede 2009 saabus :P

Hei, mina ei ole ka veel viisat saanud, oli sama teema. Samas application statust tsekates on näha, et dokumendid on lõpuks kohale jõudnud.

Tervitus! Minul pole endiselt viisa vastust. No kui juba keegi on saanud siis ehk lappavad seal paberikuhjas ja ehk saan ka mina kunagi ;-)

mul näitab, et ikka veel ootavad pabereid :S

Mul täpselt kuuvõttis aega, et saada vastus, alates taotluse alustamise päevast.

Tuli mullegi 13-ndal ja reedel vastus. Juhuu! :)

Sain täna kätte oma 2nd WHV, nii et praktiliselt kuu läks mul kokku.

Tervitus! Sain ka mina oma viisa kätte....2 päeva vähem kui 3 nädalat. Aga asi tasus ootamist. Nyyd siis tuleb otsustad....kuhu minna, millal minna, kellega minna, kauaks minna ja mida tegema hakata:D