Viimased kommentaarid

Meil oli sama suund. Piletid sai kuu aega enne reisi ostetud, 8500 1 suund/1 in. Londonist väljus lennuk tund aega hiljem. Mugav, söök söödav :) Malaisias võtsime samuti Tune Hotelli, mis asus kesklinnas, suht ok, 10 min jalutamist Petronas Towerisse. Takso lennujaam- hotell maksis 90 kohalikku. Perthi lendasime järgmine päev. Muidugi on hea võtta lennud 1 päevaste vahedega, kunagi ei tea palju lennud hilinevad vms... Lennuk, mis lendas Perthi oli väiksem, uus, aga istmed olid nagu mõeldud hiinlastele :) Suht väikesed, aga mis ikka, ainult 5 tundi sõitu. Perthi on muidugi odavam lennata, kui idarannikule...

No ma ei saa inimesest aru, blondiinide mark on maani tehtud, kust sellised küsimused tekivad.

Njaa, nii juhtub kui inimene lastakse esimest korda Eestist välja.

Ega muidu ei lasta maale kui 5000 AUD pole ette näidata.

Millal sa lähed sinna? Me ise 11.mai ööbime Kuala Lumpuris...

Hommik, no vat sa oleks pidanud kohe nii kirjutama. Võibolla saad ikka üksi pildi ära teha? Ja kas sul oli viisataotluse lehel, et lähed üksi, ilma lapseta? Siis võibolla nad ootavadki ainult sinu kopsupilti? Laste eest kasseeritakse vist samuti 800.-?:S Ma arvan et enne sa viisat ei saa, kui pilt tehtud.

Kirjuta mulle: phan001@hotmail.com, ei hakka siin seletama.

Minul vastus käes, 13 ja reede 2009 saabus :P

Issand jumal... seda et viisat saada pead tegema kopsupildi. Vt karell.ee kodulehelt - Üle 12 kuu viisa taotlejatel samuti taotlejatel koos lastega palume eelnevalt registreeruda Dr.Jaak Tälli vastuvõtule telefonidel 6109 444/443 või karell@karell.ee ja ma arvan et sa kirjutasid viisa taotluses selle, kas tahad saata vastust meili või posti teel!

Võib-olla tõesti on tahtjaid nii palju, et võid kuu-kaks aega minna. Kuigi varem on saadud vastus nädalaga....

Ebanormaalne, ma ei usu et karell selle pildi ära saatis. Väidavad et 25.veebr. saatsid, aga sellest on möödas juba üle 2 nädala. Ühesõnaga mul sama seis.