Kes on lennanud click4sky.com firma kaudu Prahasse?

On normaalne kogemus või? Otsides järgmiseks suveks pileteid Prahasse leidsin perele alates 17 000 näost. lõpetades 990.- click4sky, ga . Tundub liiga odav, et tõsi olla. Aga keegi äkki räägib mulle odavlennunduse põhimõtetest.

Edasi-tagasi on kokku 1980 eek. Sooduspakkumiste hinnavahemik ongi üldjuhul vahemikus 2000-3000 kr.

Click4sky pole tegelikult mingi firma, ćSA pakub lihtsalt sel leheküljel oma lende. Kui odavlennundusest rääkida, siis home lõppeva kampaania raames leidsin edasi-tagasi reisi septembri lõpus - oktoobri alguses Riia-Brüssel-Barca Ryanairiga 5 € eest.

Odavlennufirmad näitavad küll pileti omahinna ebareaalselt madalatena, aga selle eest kasseerivad nad iga sammu eest mida sa teeed alates äraantava pagasi maksustamisest kuni check-in`i maksustamiseni. Läbi löövad need firmad ainult mahu ehk käibe pealt. Kvaliteedi osalt ei oska kommenteerida kuna pole ei RyanAiri ega Easyjetiga lennanud. AirBaltcut kahjuks või mitte, odavlennufirmaks tituleerida ei saa, samuti CSA... Küsimus on lennu mugavuses, odavlennufirmade teenindus võib olla aga ei pruugi olla puudulik. AB ja CSA-ga lennates tundus mulle turistiklassi lend väga tavapärane. Peale tasuta kohvi ja CSA tasuta eine veeeretati serveerimislauda lennuki ühest salongiotsast teise ning siis võisid ka raha eest midagi osta. Üldiselt toimuvad Euroopa lennud väga kiiresti. Need 2+2 tundi nii edasi kui ka tagasilennul möödusid kiiresti.

Mina olen lennanud Tallinn-Praha-Tallinn korduvalt. täiesti ok teenindus nii check-in-is kui lennul, ka soe toit on selle raha sees. pileteid on muidugi piiratud arv, tuleb varakult jaole saada.