Kes teab Gap Yeari, kui usaldatavad nad on

Complete Gap Year - Round the World A You can spend up to an entire year travelling, volunteering, learning and exploring 4 continents. You will travel to South Africa, India, Thailand, Malaysia, Australia, New Zealand and Latin America. This programme provides a well-structured gap year or career break, including volunteer projects, adventure tours, lots of activities, in depth orientation programmes and onsite assistance. Incorporated in this round the world programme is plenty of time and opportunities for independent travel. This provides the flexibility to do your own thing, relax between programmes and get the most from your trip. Programme Locations South Africa, India, Thailand, Malaysia, Australia, New Zealand, Ecuador and The Galapagos Islands

Vaata, asi on vist ikka nii, et Complete gap year on programmi nimi, sul aga ei ole märgitud kes on organisaator ja kust sa selle tutvustuse said, seega ei oska ju keegi midagi täpsemalt sulle ak vastata. Gap Year´i eestikeelne vaste oleks "vaheaasta" või "vaba aasta" ehk see aasta mis jääb tavaliselt peale keskkooli ja enne ülikooli vms. Gap Year on seega laialtlevinud termin, umbes nagu puhkusereis või seljakotirändur jne. Toksisin selle Complete Gap Year ka guuglisse ja sealt tuli ikka mitmeid sellise PROGRAMMI pakkujaid, seega ei oska ka kommenteerida millisele neist sa nüüd täpsemalt tutvustust soovid.

0
0

Ma tean mis on Gap Year, ma küsin vaid mida teie teate. Mul on nendega ühendus ja kavatsen minna. Küsin kui usaldatavad nad on ja kas keegi on nendega koos käinud.Aadress on... http://www.realgap.co.uk/

0
0

Tundub, et sa ikka ei saanud midagi aru. Need, kellega sul ühendus on, on Real Gap Experience. Ja nende kohta tulekski siin küsida, mitte lihtsalt et mida rahvas teab vaheaastast. Või siis küsida üldiselt, et kas keegi on mõnda Gap Year programmi kasutanud, kes on olnud teenusepakkujaks ja kuidas ollakse nendega rahule jäänud.

0
0

Oled ninatark. Vasta aga ära kommenteeri küsimuse esitajat.

0
0

Selge. Eks igaüks saab ise järeldada sinu esimesest postitusest, mille kohta sa küsisid ja mille kohta mitte.

0
0

Vaata, Meeli, sinu esimeses postituses pole sõnakestki, kes on programmi korraldaja (Esimene lausegi sul: "Kes teab Gap Yeari, kui usaldatavad nad on..."), oled märkinud ainult programmi nime (samasugust nime võib oma programmile anda ka seitsesada muud firmat). Sellepärast mulle tunduski, et sa vist ei tea, et Gap Year on üldtermin, mitte firma ńimi. Üldjuhul on reegel, et mida rohkem infot ise kirjutad, seda konkreetsemad vastused tulevad. Samas ei ole mõtet lihtsalt kodulehelt programmi ümber copy-paste´ida, anna link (esimeses postituses seda polnud), sest kodulehe välimus jms võib ka palju firma kohta öelda. Üldiselt on taolised programmitutvustused nagunii ülivõrdes, aga korraldaja nimetab ennast parimaks Ühendriikide turul (mulle tundusid nad küll usaldusväärsed). Viimaks, kui raha on, miks mitte !

0
0

Aitäh vastuse eest. Selle pika aja peale leidsin ise ka üles nende väärtused. Muide nad on hoopis Suurbritannia turul. Raha osas niipalju et meie eesti mehed, kes teevad ümbermaailmareise, nii odavalt küll ei paku. Olen uurinud igasuguseid võimalusi. Aga tõesti..nii palju mul raha on. Nii et olen äramineku äärel.

0
0

Aga miks mitte omal käel minna? Mis Sa nende juures suurimaks eeliseks pead?

0
0

Pean nende eeliseks paindlikkust. Kui tahan liikuda ühest kohast järgmisesse, siis võin seda teha. Kõik on minu jaoks ette valmistatud ja mitte eriti kallilt. Kui omal käel minna kulub vaeva odavama pileti ja muu vajaliku väljaotsimisel.

0
0

Kõik inimesed ei ole teenagers, nii et nende vanus on üle 26. Naabrimehe pakutud gapyear on mõeldud noortele. Ka vanemad tahavad reisida. Realgap on mõeldud nii noortele kui vanadele.

0
0

Meeli, sinu suhtumine siin foorumis on küll väga tiinekalik. Austa teisi ja saad ka teises laadis vastuseid.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased