Kidy Tour

Tere.

Kas on kellelgi kogemusi antud firmaga: positiivseid või negatiivseid ?

Kui firma nimi ja koduleht tekitab usaldust, siis miks mitte. Aga nagu märgitud, tegemist on Leedu firmaga, mis GoAdventure ära ostis.

Tahtsine osta sellest firmast nüüd kevadeks Bali grupireisi. Öeldi, et raha ette ei võta, sest kui grupp kokku saab, siis ainult on minek. Samas vaatasime teisi reise ka ja kui helistasin ja küsisin, et kas saab grupp kokku ja minek, siis naisterahva hääl ütles, et küllap saab ja oodake arvet. Kui tahtsin teada kindlalt, mitte "küllap", siis öeldi, et helistab tagasi ja uurib. Helistaski ja ütles et:"kui teil on teine koht kuhu minna, siis head reisi" Isegi ei küsinud minu käest kas soovin seda või mitte. Ja nii ma Balist ilma jäingi. Mina ei usalda.

Ly22: väga soliidne käitumine reisifirma poolt. Tavaliselt võetakse raha kohe ja kui reisi ei toimu, ootad hulk aega, enne kui raha tagasi saad. Ja Cherry näitel ei saa seda kunagi tagasi.
Aga Balile sõida enda korraldatud reisiga.

Käisin Hurghadas jaanuris ja kõik toimis, ainult giid on kohalik egiptlane ning räägib vene ja inglise keelt. Pärast helistati ja sooviti teada kuidas hindaksin nende teenust, minu poolt said üsna kõrge hinde, ainuke miinus oli et Egiptairi lennuk oli seest räpane, kuid personal sõbralik ja abivalmis.

Meie reis Hurgadasse oli ka läbi selle firma. Reisijuht eestlane ja midagi halba öelda pole. Kõik kulges rahulikult. No ega midagi erakorralist ka juhtunud, vastasel korral oleks ehk saanud aimu mis v kuidas firma käituks.

Mina olen küll selle firmaga rahul.Sügisel vahetasin juba broneeritud ja kinnituse saanud hotelli teise vastu.Kõik töötajad olid väga abivalmis.Tänan neid.