KleonGroup

Kas keegi on kasutanu KleonGroup teenuseid? www.kleongroup.ee Kui, siis kas jäite rahule? Jordaanias-Süürias käinud - kuidas nende marsruut tundub?

Tänud juba ette!

Nad nüüd küll Jordaaaniat ei tee, on tüüpilised edasimüüjad.Pundis on vist tuntud Valdo P. Valdavalt Leedu ja Peterburgi reisid.

miks see Valdo nii tuntud siis on? Ostsin täna Hispaania piletid selle büroo kaudu?! . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

ja õhtul tuli välja et kohad kõik tegelikult täis..mõttetu on see kleongrupp..

Olen käinud selle firma kaudu kaks korda egiptuses ja ühe korra tenerifel.Ja reisid korraldas Valdo.Septembris lähme Kreetale ja ka Valdo kaudu.Tema vahendab ka teiste firmade reise.Jäime kõik väga rahule.Asjad olid korralikult korraldatud.Loodame,et ka Kreeta reis õnnestub.

Kas keegi on käinud Kleon Groupi vahendusel Tuneesias? Või oskate soovitada Tuneesiasse sõiduks mõnd teist reisifirmat?

Meie Kreetalt tagasi. Kleon Groupiga Tuneesias käinud pole, aga peab järjekordselt tunnistama, et reisiga väga rahul. Ei mingeid hilinemisi ega probleeme. Plaanime selle firma kaudu juba järgmist reisi.

Palju olulisem on teada reisikorraldajat firmat kui seda , kes teda edasi müüb. Kleon Groupil on teenindus hea ja minu teda müüvad nad kindlasti Novatoursi Tuneesiat. Soovitan Soussse Palace hotelli kui on soov olla linnas elu keskel ja samas ka kohe mere ääres.

Ma ei tea, kas ma olen idioot vöi mis. Miks osta reis edasimüüialt, kui vöimalik osta reisikorraldajalt, mida ma ise ka muidugi kunagi ei tee. Parim vast reis ise kokku panna.

No sellisel juhul muidugi jöudu vahendajatega, lihtsalt pärast ei tasu nutta, et keegi jälle rahaga kadunud. Tegin väikse arvestuse, reisi mille eest Lastminut.ee küsib 8900 EEK, saab Fritidsresori enda kodulehel kätte 8300eek. Niiet hinnavahe on olemas. Ja pole erilist hirmu, et nad ka pankrotti lähevad.

...ostad ainult nende toodangut, aga edasimüüjalt ostes saad võrrelda erinevate reisikorraldajate hindu näiteks Kreetale. Leiba ju ostad ka supermarketist, mitte otse Kalevist, Frazerist, vm-lt. Ega edasimüüja reisi kallimalt ei müü, tema saab korraldaja käest oma komisjoni. Lastminute'st ma siinkohal ei räägi.

Seda muidugi, aga leiva saan ka kohe kätte, mitte enne maksad ja pärast näed mida saad ning kas üldse saad. Olen ka kasutanud edasimüüjaid hinna vördlemiseks, aga ostan löpuks ikkagi otse.

Tundes tiba firma telgitagust ja tekkelugu võin kõiki rahustada et see firma koondab endas ainult inimesi kes teavad kuidas klient oleks rahulik ja õnnelik. Mina olen egiptis käinud juba 4 korda ja on 5-s kord minek. Supper asjakorraldus.