Knossose palee

Palun abi, kuidas oleks kõige parem iseseisvalt minna Knossose palee juurde Hersonissosest(Bussiga).Tänud!

Uuri seda lk Web: http://astiko-irakleiou.gr/

By Bus
City Buses (blue) serving the city of Heraklion from early morning until late evening. Starting from the port city services operated in the archaeological site of Knossos. Information: 2810-226065 and 220795. Web: http://astiko-irakleiou.gr/

SAMAS kas tead kus täpsemalt Iraklionis paikned ? ON ju ka Tallinnas vahe kas oled Pirital, õismäel või Laagris.
Iga hotell jagab sulle vajalikku infot ka.Vaatasin google mapist linna keskusest on sinna 6-7 km

Igaks juhuks siia teemasse lisasoovitus: suvekuudel tasub Knossose paleed külastada kas kohe pärast avamist vōi pärastlōunal - seal on lihtsalt kohutavalt kuum (isegi minusuguse soojalembese jaoks) ja väga palju varju pole.
Väikelastega reisijatel soovitan vōimalusel käru mitte kaasa võtta. Käruga saab küll sisse ja teoreetiliselt põhitrassidel sees liikuda, aga põnevamate kohtade juurde sellega ei saa.

Sai eelmine aasta pealinna bussiga sõidetud ja sealt bussijaama kõrvalt takso võetud, takso hinnad jooksid üleval. Hind oli odav ja ruttu mõnusalt kohale, tagasi sai bussiga sõidetud.
Väike nali juhtus ka, tagasitulles ei olnud pilet valmis ostetud (kioskist ikka peab ostma), bussijuht saatis samas kõrvalolevasse kioskisse bussipiletit ostma ja ise põrutas minema, pidi ca 20 minti uut bussi ootama. Kreeka värk:)))

eelpostitajad,palun infot sealse temperatuuri kohta.Me lendame Heraklioni juuli lõpus.

Eks ta üle kolmekümne läheb tavaliselt, aga palju, seda teab vanajumal. Siis päike juba kõik kuumaks kütnud, eks hommikupoolik liikumiseks planeerida.

Minule ei jätnud Knossose palee küll mingit erilist muljet.
Tohutult rahvast, kolm täispikka sammast värske värviga ja giid räägib, et kõik on 3000 aastat vana ....

Endal tekkis sama mulje ja oli kahju, et ennem ei uurinud põhjalikult seda ajalugu, siis teine tera hoopis neid vanu mälestisi vaadates. Tunne enda ja teiste rahvaste ajalugu!