Koh samet,Tai, ööbimine

Oskab keegi äkki soovitada ilusat ja mitte väga kallist kohta ööbimiseks.Plaan on olla saarel kolm päeva oktoobri alguses.Tähtis pole nii võrd mugavus,kui,et oleks ilus maaliline koht.Niipalju veel,et üksi reisin.

Mine saarele kohale ja vaata sealt, mis sulle meeldib. Oktoobri algus ei ole kindlasti high-season, seega saad hinnas ka kaubelda. Ise sai käidud 3 aastat tagasi ning ööbimine sai võetud kohapealt.

Jah Andresk :) nii ma mõtlesin teha ka,kui siit keegi midagi huvitavat ja head ei oska soovitada.

naabrimees kuidas seal oli? Vaatasin,et kui olen üksi läheb see mul üsna kalliks 3133 bht üks öö.

Mulle meeldis. Harva satun sellistesse kohta ja siis mõtlesin, et võib lubada tavapärasest ööbimisest natukese rohkemat. Ostsin minipaketireisi Pattayalt - edasi-tagasi transport + ööbimine.

Võib kindlasti veel kallimalt :) Cabana on Tripadvisoris 20 Ko Sameti hotelli seas nr 8, seega selline keskmik https://www.tripadvisor.com/Hotels-g641720-Ko_Samet_Rayong_Province-Hotels.html

Booking.comi keskmine hinne 7,3 on samuti selline kehvapoolne - Tallinnas on sellega pärjatud näiteks Hotell Dzingel.

Mina soovitaksin reastada kas Tripadvisoris või booking.comis hotellid keskmise hinde järgi ja võtta mõni odavam selles listis kõige kõrgemal kohal. Muidugi arvestades sellega, et vähenõudlikud hosteli-külastajad on reeglina upitanud peaaegu kõigi hosteli nime kandvate asutuste reitingu 9.5-10 vahele, seega sellenimelisi asutusi tuleks veidi ettevaatlikult vaadata.

Naabrimees mitu päeva sa olid seal ja palju maksis see pakett ostetuna Pattayalt?

Igal juhul võiks see olla White Sand Beachil, asukoha poolest kõige parem. Kõik vajalik käe jala juures. Hinnad mõistlikud. Samanimeline resort on näiteks täitsa ok. Kui luksluslikumat kohta otsid, siis see jääb saare teise otsa, on üsna eraldatud...aga selle eest väga vinge ja paraku kallis ka.