Koh Samui 3 nädalat

Kas Koh Samui'l on 3 nädalat midagi teha? Olen varem käinud Tai's Phuketi saarel.... seega kindlasti keegi ehk oskab võrrelda Koh Samui vs Phuket. Või soovitaksite 3 nädalat ära jagada mitme piirkonna peale, millest üks siis on Koh Samui.... palju aega sellisel juhul võiks jätta Koh Samui jaoks?

Mõned elavad seal kogu elu. Seega usun, et kannatab ka 3 nädalat ära.

0
2

Soovitan sealt näiteks ühe nädala või mingid päevad sõita Koh Tao saarele. Väike saar aga tegemist ja lahedaid randu jätkub.

1
0

triplekix - igal pool elatakse, aga elamine ja puhkus on erinevad asjad ;)

0
0

Sealt kiviviske kaugusel Koh Phangan ja Koh Tao. Koh Phangan oli kolmest saarest kõige mõnusam, ürita sättida ennast kohe peale full moon partyt, siis on majutusega lihtsam. Kuu aega kolme saare vahele ära jagada pole mingi probleem.

0
0

Ma ütleks et Samuil on 3 nädalat ilmselgelt liiga pikk aeg. Vb ma olen kärsitu aga mind ammendas Samui 3 päevaga. 1. päev Chawengis tiir. Tavaline läbuurgas, ei mitte midagi muud. 2. päev Lamail. Üsna tröösitu ja kulunud koht. Rannale ligi ei saa, peab läbi resortide minema. Rannas suht suured lained. 3. päev - Fisherman village. Kõige ilusam koht Samuil. Lahedad rannarestoranid ja puhas muidu. Ja nende päevade vahele jäi 200km rolluga mööda saart ja turistikate külastamisi. Mida veel seal teha?

0
0

Kui tahad ringi trippida, siis tõepoolest seal selleks mitut nädalat ei kulu.Aga niisama hängimiseks ja väikeste saarte külastamiseks igati 5+ koht.

1
0

Meie veetsime eelmisel talvel Koh Samuil 3,5 kuud ja ei hakanud igav, oleneb, mis on reisi ootus. Soovitan peatuda erinevates piirkondades, meeldis enim Lamai piirkond ja Fisherman Village (Bophut ja Maenam). Kõrvalsaartest soovitan Koh Phangan ja Koh Tao.Siin pikem kokkuvõte: https://elustilist.ee/talveks-perega-soojale-maale-elama-meie-koh-samui-lugu/Kui on veel täpsemaid küsimusi Koh Samui osas, siis anna märku!

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased