Kõige odavam moodus Manchesteri?

Tere! Kuidas oleks kõige odavam novembri kuus Manchesteri saada? Tallinnast Ryanair ei lenda. Pakkuge mulle mõistlikke variante.

Tallinn-London Ryanairiga, sealt National Expressiga otse Manchesteri või sõidad Londonisse ja lähed Megabussi või rongiga.

Ryanair: Tallinn-Oslo (16.99€, 9:35-10:10) + Oslo-Manchester (129NOK umbes 15.50€, 14:35-15:40) 27. november

Trixbelli variant vast kõige soodsam ja moodsam hetkel aga lisaks on ka Riiast võimalik startida, kuid hinnad hoopis teised (kallimad) :))

Jah, Riiast saab ka: 27. november 60.19LVL ~85€. Kui detsembrini kannatab oodata, siis 4. detsembril on magus hind - 19,99LVL ~28€

Kas Minuke või keegi teine ka ise NationalExpressi või Megabussiga sõitnud? Kodulehelt lugesin,et Londonist väljuvatele Express bussidele on check-in kuni tund enne väljumist.Kas Gatwicki lennujaamast sõites ka? Oletades,et jõuan lennujaamast Londonisse Victoria Coach Stationisse ilma et buss hilineks,kas on võimalik et 10min jooksul saan bussist välja,kompsud kätte,leian vastava koha ja ckeck-in'i tehtud? :D Mul sama teekond.

Mina olen Megabussi korduvalt kasutanud, just odava hinna tõttu, Seal check in puudub. NE check ini kohta kahjuks info puudub.

Sorry vist kohatu küsimuse pärast aga mis see bussi/rongi pilet Londonist Manchesteri võiks maksta? Mul oleks ka vaja ilmselt detsembris siis Manchesteri minna.

National expressil on lowest fares pakkumisi osadele väljumistele, selle järgi 7-9 naela hetkel osad detsembri väljumised. http://www.nationalexpress.com/waystosave/cheapcoachtickets.aspx

Megabusil on suht samad hinnad http://uk.megabus.com/Default.aspx , varem ette ostes saaks pileti 1 naelaga.

Rong on kallim, kuid kiirem http://www.nationalrail.co.uk/