Kõik hinnas ?

Küsimus siis selline, et kuna ei ole enne sellist tüüpi paketti võtnud, siis sooviks teada mida see KÕIK HINNAS tähendab. ma saan aru et on hommiku, lõuna ja õhtu söök, aga mis veel. Kas Basseini äärest baarist võib siis ka kõike lubada endale, et siis kust ja mida. Ei tahaks teadmatuse tõttu kõiki võimalusi kasutamata jätta. Ootan vastuseid kes on sellist tüüpi pakette võtnud. ette tänades !

Küsi otse sellelt reisikorraldajalt, kelle reisi sa plaanid võtta. Tema teab kõige paremini, mis on konkreetsel pakkumises hinna sees ja mis mitte.

Kõik hinnas on tavaliselt söögid ja väikestes plastik topsides joogid nii alkohol kui muud, ja mitte ainult baaris vaid kogu hotelli teritooriumil.

Ärge tehke ennatlikke järeldusi, kõik hinnas võib varieeruda sõltuvalt riigist ja hotellist. On variandid UAI ehk siis ultra all inclusive ja alkoholi puhul võib olla kõik hinnas variandina tasuta ainult kohalik alkohol jne. Alati tasub kõik hinnas võimalusi küsida reisikorraldajalt või tutvuda hotellitoas oleva brozhüüriga.

Kurimoor, kõik sõltub riigist ja hotellist. Kui minna Dominikaani, siis sealsed hotellid pakuvad "kõik hinnas" terve päev söömist (ja väga head!) ükskõik mis söögikohas ja terve päev joomist (ja kvaliteetset joomist) ükskõik mis baaris, aga vist oli kuni 00.00-ni. Siis veel igaõhtused etendused (muusikalid), animaatorite lõbustused alates hommikust ja veel mõnus baarikapp numbris, mida täiendatakse üle päeva. Muide, need animaatorid tõid ka randa meile igasuguseid jooke. Türgi hotellides "kõik hinnas" - see on võrdlemisi hea toit, aga ka üpris vilets õlu ja vein. Nii et enne tulebki teha korraliku eeltööd kasvõi siin samas tripi foorumis. Aga selleks pead ütlema konkreetselt kuhu minek. Siis saadki vastuseid inimestelt, kes seal juba käinud.

Ma olin Dominikaanis näiteks sellises hotellis, kus lisaks hotellis olevatele söökidele-jookidele-lõbustustele oli tasuta ka ratsutamine väljaspool hotelli ja veeatraktsioonid väljaspool hotelli (need võimalused olid kirbukirjas reisikorraldaja jagatud paberilehekese peal).

Head asja pannakse kirja ikka kirbukirjas lootuses, et mitte kõik ei loe ja st ka ei kasuta:-)) Mis hotellis olid?

Ratsutamine oli tõeliselt lahe, selline kauboistiilis (ühe käega hobuse juhtimine) ja tõeliselt suursuguste hobustega. Saime sinna algselt ainult ühe koha (korraga võeti 10 inimest ja päevas oli ainult 2x ratsatripi), kuid kuna üks Ameerika tädi diskvalifitseeriti tema kehakaalu tõttu, siis lõpuks saime mõlemad ratsutama. Olin Barcelo Puerto Platas, hoolimata keskpärastele tubadele, oli hotellikompleks ja sportimisvõimalused, söögikohad (4 erinevat a´la carte restorani lisatasuta) jms super tasemel.