Koroona nõuded Tallinn-Helsingi-Doha-Sansibar?

Plaan sõita Sansibarile1.02.2021.a. Sansibaril koroonat ei ole,pole ka teste ega maske.Aga kuidas on transiidiga Helsingis? Helsingi-Doha -Sansibar  lend on Qatariga.Äkki on neil omad nõuded?

Kas kõik lennud on ühel piletil alates Tallinnast?

Tere 

Tulin just sama lennuga tagasi Sansibarilt.  Ei ole mingeid nõudeid. Sinna sõites oli nõue mask koos visiiriga. Tagasi ainult mask. Kohapeal ei ole koroonast tõesti mingit haisugi. Ainus mis sellele kuidagigi viitab on igal pool desifitseerimiseks vahendid.  Tagasi tulles Tallinna Lennujaamas test tehtud, mis oli negatiivne.

Kõik lennudon ja ühel piletil

Sama plaan kas peaks ostma pileti otse Qatar Airways-ist? 

Või kust teie ostsite?

Kuidas seal turistidega on kas rahulik? 

Tänud ja olke ikka terved!

Jälgin,

Sama plaan hetkel veb-märts qatariga sansibarile minna puhkama kahe väikese lapsega

Turiste tundub tuleb üha rohkem, kuna see üks väheseid riike, kuhu saab ilma piiranguteta.  Olime seal 2,5 nädalat ja neljapäeval tulime just tagasi.  Alguses oli kuidagi rahulikum aga viimane nädal oli ikka päris palju just Venemaa turiste.  Aga kui minna eemale Nungwi rannast, siis seda vähem neid on.  Stone Town oli neid ka väga täis.  Kohalikud ise olid ka ehmunud, et kuidas neid see aasta nii palju on.  Aga eks see ole ju teada, miks. 

Siit sõites lennukid täis ei olnud ning me bronnisime piletid kolmesele kohale nii, et mõlemad äärde ja keskmine iste jäi vabaks.  Nii ka jäi, keegi ei tulnud.  Mõned read olid suisa tühjad.  Aga praegu ei oska enam öelda, kuna majutused pidid olema suht umbe välja müüdud, siis ju on ka lennukid nüüd juba rohkem täis. 

Aga kohta soovitan küll soojalt, oled nagu teisel planeedil, nii sooja ooekani, lahkeid inimesi ei olegi kohanud.  Tugev päikesekreem ja sääsetõrje Jahipaunast kaasa ja nautige puhkust! :)

Tere! 

Kas läksite Tln- Helsinki-Doha-Zanzibar? Finnair (Nordic Regional Jet) ja 

Qatar Airways ei nõudnud minnes Corona- testi?

Tulles siis ka mitte?

Tänulik info eest.

Eile sõber suundus sinna, sama marsruut, kuskilt, alates TLL, ei nõutud mingid PCR tõendid, kõik käis kiirelt ja lõdvalt. Hakuna matata:) mis hakab kahe nädala pärast toimuma, kui endal minek, aeg näitab, loodame, et sama vaimus jätkub;)