Korteri lühiajaline üürimine Kanaari saartel

Sooviks minna vähemalt kuuks Kanaari saartele (saar pole veel otsustatud, Tenerife tundub tore, oleme seal enne käinud). Ehk on kellelgi, kes Kanaaridel on talvitumas käinud, soovitusi korteri üürimise osas. Praegu oleme vaadanud korterit Airbnb-st, aga ehk on veel mõni usaldusväärne koht, kust leiab kortereid kuuks-kaheks paremate hindadega?

Ja kui mahti - mis saart ja piirkonda soovitate perele - isa-ema-beebi. :)

Oleme kasutanud tenerifesiesta.com, pole probleeme olnud. Eesti keelne värk.

0
0

Kirjutage meile kontaktivormi :)
Me ise majutusega ei tegele, aga saame kontakte jagada! https://www.tenerife24.ee/kontakt

0
0

Viimaste juttude põhjal on Tenerifel väljas söömise hinnad tunduvalt kallimaks muutunud. Teevad covidi ja energiahinnast põhjustatud kaotusi tasa.

1
1

Tere, oleme abikaasaga koos Tenerifel seiklemas 2 nädalat praeguseks. Oleme siin oma Van Liferiga. Turistikates söögihinnad jah krõbedad aga põhjapool mägedes väga head toidud ning hinnad. Pead leidma koha kus söövad kohalikud. Tacoronte El Pris selline kohalike liharestoran nagu Guachinche " La Paca ", soovitan soojalt! Abikaasa sõi mehise tüki loomaliha ja mina 1/2 kana. Jõime 1/2 l punast majaveini, kanaaride kohvi ja espresso. Majapoolt toodi veel 2 pitsikest lemontsellot. Kokku söömaeg läks 25.-€ koos tipiga. Liha küpsetatakse elavaltulel ja kõik värske toormaterial. Pole poolfabrikaadid. Soovitan soojalt. Vajab ainult autot, et kohale jõuda. Kohale tuleb jõuda enne 12.30 ja umbes 13.00 oli restoran juba täis kohalikke. All edasi El Pris Pescado I ja Pescado II kalarestoranid. Pescado I kahjuks süüa ei saanud (oli sel hetkel suletud ) aga Pescado II täielikult kalarestoran. Kaheksajalg 5.- annus, 1 kg kala 15.-€, punane majavein, kortsus kartulid, sai 32.-€. El Pris väga väike külake aga super elanikkond. Ööbisime oma autoga seal 3 ööd. Ja ookeani lained!!

6
1

Kas Ave Nahkur enam ei tegele seal majarendiga, La Gomera saarel? Tal oli seal väga armas maja, ja paik ise oli samuti väga kena. Mul reisiblogis ka põgusalt juttu sellest (Mina ja Hispaania). Muidugi, La Gomeral pole suuri pidusid ja prallesid, aga ilmselt beebiga sinna ei lähegi.
Kindlasti võib Ave soovitada mõnda kohalikku, kes majutusteenust pakub.

Hea, rahulik, vaikne saareke, sealjuures on La Gomeral ainsana maailmas, säilinud pea muutumatul kujul kuulsad loorberimetsad.

1
1
Lennupakkumised
Reisikaaslased