Krabi lennupiletid

Kas Krabile lendajatel on ehk varasemaid kogemusi seoses Finnairi lennuga Tallinn- Soome-Krabi? Huvitaks lend jaanuaris 2020- Kui tõenäoline see on, et Finnair ka sellele lennule soodukaid pakub? Või ehk veel mõni lennufirma kes sellist otselendu teeb? Hetkel on lennuhind 1000 euri nägu. 

Vaata lennupakkumiste all vanu Tai lende. Selle aasta jaanuariks on Krabisse TUI pakkunud päris mitmel korral lende seal 400€ kandis. Viimase hetke lendu veelgi soodsamalt.

TUI piletile pane veel otsa 60 euri pagas ja 34 euri söök. Käisime veebruaris ja pileti hind 390 koos söögi ja pagasiga.Aurinkomatkat kasutab Finnairi Aerbusse 350-900. Ostsime 5 päeva enne lendu

Siiski tegemist ju väga hea hinnaga.Muidu Finnairi soodukaga saab tll-bkk ca 540€ + bkk-krabi (ca 50-80€).

Võib ju proovida läbi Moskva. Siis selline tava hind 550-650.

Qatariga saab ka u. 550-600 eur pileti kätte. Ise just ostsin veebr 2020, küll Phuketile ja hind oli 585

Vaata mondost. Momendil veebruariks Tallin Phuket 596 euri. Qtariga on mõtet siis minna kui Elad soomes

Lend siis Finnairiga .Ümberistumine Vaantal 1.45. Qatariga lend ikka tunduvalt pikem

Kas Qatar mitte ei tee alati Dohas vahemaandumist? Kati Eier- Kas Qatar läheb siis Soome- Phuket? Ma ei ole leidnud sellist lendu.

Britkin, jaa ikka alati Dohas vahemaandumine. Meie võtsime lennu TLN-STOCK-DOHA-PHUKET. Kindlasti saab ka TLN-HELSINKI-DOHA-PHUKET/KRABI

Qataril Dohas vahemaandumine 2-8 tundi.Ainult lennupeale juba kulub 13 tundi et Krabile jõuda.Helsingist läheb Airbus 330 ja Dohast Boe777

Sellepärast ma ju küsingi, et pole nõus läbi Rootsi ja Doha minema. Olen kursis nende lendudega mis teevad mitu vahemaandumist ja neid ma ei soovi. Olen tänulik, kes oskavad otselendude infot jagada. Jälgin ise ka igapäev.

Meil on Turkish Airlinesiga septembri lõpus minek Helsingi-Istanbul-Bangkok (447€) ja sealt eraldi võtsime pileti Krabile Bangkok Airways, samast lennujaamast läheb ja ikka väga tihedalt Krabile lennud seega hea kerge planeerida. Krabi piletid 60€ edasi-tagasi per person ja pagas ikka hinnas. Oli ka 12€ pileteid aga mul õde keeldub talle tundmatute lennufirmadega lendamast :)Neid pakkumisi viskab ikka tihedalt ja käbe peab olema. "Proxy reisimine" vahest teeb hinnad veelgi paremaks ;)

Siin ongi ju ainult kaks varianti kas läbi Moskva või Helsinki.Muidugi jaanuaris otselennud on kallimad,tuleb  lihtsalt iga päev jälgida seisu. Pakun liinilend jääb sinna 550-600 euro kanti. 

Mida teha Krabil septembri lõpus. Iga päev sajab vihma ju. Otselendu ei saa ju 447 euri eest. Lugege kokku mitu tundi te sinna lendate.Lihtsam ju 100 euri juurde maksta otse lennata

Minu küsimus oligi selle mõttega ,et ei iial ma ei sõidaks nelja või viie lennuga Krabile. Aeg liiga kallis selleks ja just sellepärast ma uuringi siin, et kes on käinud Finnairiga ,kas teevad ka soodukaid?

TereEelmine aasta jaanuaris ostsin ma Finnairi kaudu otselennu piletid Krabisse u 500€ Detsembriks. Aga odavamalt ei oleks hiljem ostes saanud, sest piletid läksid mingi aeg kallimaks, mitte odavamaks ja mitte ühtegi head kampaaniat mulle sobivaks ajaks ei tehtud.  Olid veidi soodsamad hinnad ühe ümberistumisega päris sügise perioodiks ainult. Tui pakkus küll sügisel imeodavaid lende, aga viimase hetke omi ainult. See aasta kahjuks on Finnairi Krabi piletid kallinenud 150€ u. Jaanuariks mina ei usu et väga soodukaid nüüd tuleb. 

edreams pakub hetkel lendu Helsinki-Doha-Krabi jaanuariks 539 euri pilet.Ja Helsinki-Krabi 712 euri pilet. Kas tundub usaldusväärne, on kellelgi kogemust?

Momondo.ee. Otselend Helsinki -Krabi. 683 euri. Panin mingi suvalise aja 15-29 jaanuar.Lend finnair 155

kaks aastat tagasi tegi finnair suve alguses sooduskampaania.pilet Tallinn Helsingi Phuket ja tagasi maksis ca 600 talvel.ehk on mõtet pisut oodata???

Finnair lentää suoraan Helsingistä Krabille 26. marraskuuta (NOV) 2019 - 4. maaliskuuta (MÄRTS) 2020