Krabilt-Phi Phile ja Phi Philt-Koh Lantale

Tere,

Kes käinud, ehk saab nõuga abiks olla :)

Plaan minna Krabilt Ao Nangi rannast PhiPhile ja sealt siis hiljem Koh Lantale. Internetis saab ette osta pileti kiirlaevale. Kas keegi on ostnud juba netist ette või on mõtekas pilet osta siiski koha pealt? Vaatasin et netis maksab üks ots Krabilt Phi Phile 10 eurot inimene.

Pole kunagi netist ette ostnud, sest piletit järgmiseks päevaks on kohapeal alati õnnestunud osta (ööbimiskohast või tänavalt reisibüroost). Maha pole jäänud. Hinnaklass on jah 10 euro juures. Soovid kindlust osta ära, kui soovid plaani lahtisena hoida, osta koha peal. Hiljem saad Phi-Phi'lt edasi Lantale minna, paat läks vist hommikul ja lõuna ajal.

1
0

Olen mitmeid kordi sealsete saarte ja Ao Nangi vahel sõitnud, kordagi pole netist etteostnud kuigi uurisin hinnad enne välja. Siiski otsustasime kohapealt osta. Eelmine aasta kui kokku oli 4 praamisõitu, siis kokkuvõttes võitsime peaaegu 100 euri kahepeale sellega, et ostsime tänavalt. Suurim hinnavahe interneti ja tänava hindade vahel oli Phiphi-Ko Lipe ja Ko Lipe-Koh Lanta suunadel.

0
0

Kui ostad pileti netist, siis pead vaatama ise kuidas sadamasse ja Krabisse laeva peale saad, kui ostad kohapeal tänavalt, siis tullakse hotelli sulle järele, viiakse sadamasse ja talutatakse kättpidi laevale. Valik on sinu.

2
0

Phi Phil ostad tänavalt pileti ja kõnnid iseseisvalt sadamasse ja laevale. Jälgi seda kuhu su kott maandub, vahel selleks, et pääseda oma laevale ületad sa teise suunda mineva laeva......et sinu kompsud maanduksid kenasti ikka sellel paadil kuhu ise maha istud. Minuga oleks sedasi õnnetus juhtunud.....

0
0

Ja head reisi ;)

1
0

Kas on keegi ka Phi-philt otse Yao Yaile läinud? Huvitaks mitte liinilaev, vaid kohalik tripireis, nn taksoreis

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased