Kreeta-Santorini

Kuidas on saartevaheline liiklemine võimaldatud? Meil plaan minna Santoriline, aga samas Eesti reisibürood pakuvad Kreetat. Kuidas saada Kreetast Santorinile ja teistel saartele ning kui palju see maksab st kas keegi oskab öelda mingit head kodulehte.

Mis juhtub, kui toksid otsingusse näiteks Kreeka saared? www.ferries.gr

0
0

Näh. Mina ei saanud seda linki. Aga tänan tähelepanu eest :)

0
0

Pileteid ostes jälgi ka seda, kaua sõit aega võtab. Kui oled selline uneleja tüüp, on laevalael koivad päikese poole vedelemine väga mõnus ... aga seda vaid kuni 3 tundi, sealt edasi läheb kulgemine tüütuks. Katamaraanid lähevad kiiremini, aga on ka oluliselt kallimad. Teisalt on jälle tõsiselt võimas Santorinile sissesõit just aeglasel laeval. Muidu eelmisel suvel oli pileteid (küll praamidele!) vähemasti Santorinil suuremates linnades võimalik mõnusalt ette osta, kohtade puudust küll ei olnud.

Ja Santorinile saad ju endale ka ise reisi korraldada, ilma et peaksid reisibüroodega arvestama. Siin on päris palju sellest räägitud, otsi veidi. Hotelle leiad ka omal käel palju laiema valiku.

Kreeka saared on lahedad :)

0
0

Kreeta pealinnast saab Santorinile nt Hellenic Seawaysi kiirlaevadega. Vt http://www.hellenicseaways.gr/index.asp?a_id=209

Edasi-tagasi pilet maksis eelmisel aastal 84 EURi. Septembrikuuks tuli pilet internetist mitu nädalat varem broneerida ja kohe krediitkaardiga maksta. Osa reise oli selleks ajaks juba välja müüdud, kuupäevi ei olnud eriti valida. Kohapeal enam kiirlaevadele pileteid ei saanud. Seega suvehooajaks soovitan piletid igal juhul varakult broneerida.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased