trip-krainetrip-ukraine-dark
Küpros

Hei! Lähmekaaslasega 3.dets Küprosele. Kuidas on seal ilmaga lood sellel ajal? Kas vette ûldse kannatab minna ja kas peab pigem soojad või suvised riided kaasa võtma? Võite ka niisama muljeid jagada! Ise läheme Kyrenia linna.

Päikest, Elina

http://www.holiday-weather.com/kyrenia/averages/december/ Küprose talv on nagu meie varasügis, pooled päevad kuust sajab vihma ja ega üle 15C väga ei kipu minema.

Eks need cherry reisid ole põhjusega odavad. Korraldatakse siis, kui ilm on kehv ja turismihooaeg talveunes. Võimalik, et mõnele nii meeldib see. Igatahes, soojad riided kaasa!

Kyrenia linn on Põhja-Küprosel. Detsembris on seal juba jahe. Ise olen peatunud Girne linnas. Ära unusta, et põhja poolt lõuna poole minnes on piirikontroll, seega pass kaasa, ilma läbi ei saa. Liiklus on vasakpoolne nagu Inglismaal.

Hallo Baila, kui Girnes peatusid, siis ikka vöiks teada, et see ongi Kyrenia :D

Hehh, mööda panin. Aga ütleme siis nii, et Girne on türgi keeles Kyrenia :) BailaBaila :D

Kas keegi teab, kuidas Küprosel shoppamisega lood?Samasugused turud kui Türgis? Plaan ka minna läbi cherry 3.dets

Küpros võrreldes Türgiga oli ülikallis. Seega isiklikult ei paneks ootusi shoppamisele.

Ei tea kuidas detsembris, aga muidu on Kyrenias iga kolmapäev suur turg, kus on igasugu nänni, maiustusi, puuvilju jne. Cherry viib ka linnaekskursiooniga sinna, aga ei soovita, sest turul lastakse olla ca 20 minutit. Vaja ju turistid viia nahapoodi :) Linnas on palju pisikesi poode, selle vahega, et keegi ei tülita sind ja on väga meeldivad. Olen käinud Türgis 4 korda ja ei ütleks küll, et Küprosel nüüd kallis oli. Ilma kohta ei oska öelda. Ise käisime jaanipäeval.

kui omal käel turgu otsima hakata, siis kuhu Kyrenias see jääb?