Küsimus Bangkok Helsinki lennu kohta

Kui lend jõuab Helsinkisse 6.40 ja Hel-TLL lend väljub 7.40, kas siis jõuab selle lennu peale? Tänan

Arvan, et küll. Kas kotid läheksid otse Bangkokist Tallinna? Või on lennud eraldi ostetud?

Päevas peaks olema mitu lendu Tallinna, isegi kui Bangkoki lend hiljaks jääb, siis Finnair stjuaardesside poole pöördudes saab lennuaja käigu pealt hilisemaks tõsta.

Kui lend ei hiline siis jah ning kui natukene hilineb saad kotid hiljem kätte. Kui lennud erineval piletil siis ei oleks nii kindel.

Minul jäi paarkümmend minutit veel aegagi. Nii kui lennukist maha sain panin tempo peale ja koridorides kõigist mööda. Kui viimaste hulka jääd võid mitte jõuda, sest turvakontrollis läheb ju aega. Pagas tuli ka ilusti Tallinna.

lennuga on meil ja veel mõnel tuttaval kogemus selle aasta veebruarist-märtsist. Lendu planeerides oli hea meel, et näe saab tagasitulles ruttu kohe koju aga ei midagi... Kui lennuk Bangkokist juba miskit 20 minti saabumisega hilineb siis EI JÕUA. Lennuki maandumisel anti salongi infi paljudele jätkulendajatele ja hoiti neile lennukeid kinni ja suunati kiiresti lähedalasuvatesse väravatesse aga meie nii tühised, et... Jooksime nagu lollakad (väga pikk maa oli Vaantal ühest lennujaama otsast teise)aga napilt jäime maha ja pettumus suur. Finnair andis vabanduseks söögitalongi vist mingi 17 euri väärtuses ja järgmisega lennuga tuli pagas ka koos meiega. Kui aeg suht napikas, võite ise jõuda aga pagasi jõudmine sellele lennule on küll kahtlane ja peate Tallinnas seda ootama jääma.