Küsimus Nidal käinuile

Tere! Läheme esmaspäeval Nidale, broneerinud oleme esimese öö (2 täiskasvanut ja 1,5a laps), ülejäänud ööimised proovime kohapealt leida. Kuidas on teie kogemused, kas ilma bronnita keeruline ööbimiskohta leida?

et Nida on praegu puupüsti turiste täis.Seal on raske isegi kohvikus vaba kohta leida!

0
0

2 nädalat tagasi. Ööbisime mingis Zunda nimelises kohas, oli võõrastemajataoline koht - 80 raha tuba. Uurisime ka kodumajutusi - olid kallimad. Igal majal silt väljas, et üüritakse tuba, nii et öömajata küll ei jää (raha läheb hästi palju vaja). Iseasi, mida seal Neringal kauem teha. Päevaga vaatasime kõik kohad ära, hommikul käisime delfinaariumis ja kogu lugu. Nida paksult saksa turiste täis, minu jaoks täielik pettumus.

0
0

Koht on ilus, kuid turiste nii paksult täis, et pole ruumi sammukestki astuda ega ennast liigutada. Tee ääres ei tohi suvalises kohas peatudagi, rääkimata parkimisest. Iga asja kohta on silt ja pilt - saan aru, et kaitseala, kuid isiklikult ei suuda sellises turistimassis ja sildirohkuses kaua vastu pidada. Tekkis tunne nagu vene ajal järjekorras passides, kui kõik läbisegi mulisesid ja üksteise vastus trügisid. Hinnad olid ka tõeliselt kirved.

0
0

meie käisime juuli alguses selles kandis ( Palangas, Neringal, Klaipedas) ja jäime küll väga rahule, ja hinnad olid ka normaalsed, ning turiste küll niipalju ei olnud, et saaks öelda massidega. kui turiste ei talu peaks sellisel ajal ehk mujale ringi vaatama. ööbimisvõimalust on seal palju ja norm hindadega ja samuti söögid-joogid kohvikutes odavamad kui meil. näiteks klaipedas itaalia restoranis supp+kalapraad maksis vaid 100 eeku, õlu ca 20 eek 500 ml. Nidas ei suutnud ka maksta toidukohtades ühele in rohkem ku 70-80 kr.

0
0

Turistid ummistavad ainult poolsaart läbivat asfaltteed ja Nida randu. Metsastel luidetel olin ihuüksi, kui metskitsi, -sigu jms mitte arvestada.

Loodushuviline võiks seal nädalate viisi konnata. Leidsime näiteks rohus võrgulehtrites paari kaupa elavad suured ämblikud.

Ise olin kah autoga, aga kogu seda turismi värki ja trahvinäljas võmme oligi ju oodata.

Hea meelega läheks veel tagasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased