Kuhu majutatakse Horizon Traveliga

Kas kellegil on kogemusi Horizon Traveliga Tenerifel, loteriimajutusega kuhu majutatakse/endal detsembris minek ees. Võib teisigi soovitusi anda. Äsja Happy Traveliga käinud kiri hirmutas veidi. Tänan kui keegi viitsib vastata.

äsja alustanud Happyst on Horizon kogenud tegija.Meie pere on nende teenust mitmeid kordi kasutanud ja kõik on olnud OK.Horizon peaks praegu olema Aurinkonmatkade tütarfirma.Võid loteriiga julgelt minna, neil ei ole hotelle kuskil perifeerias.

Horizoniga kaks korda käinud, neil kõik ok. Ma varem polnud teiste kodumaiste reisikorraldajatega kokku puutunud ja arvasin, et kõik ongi nii roosiline. Praegu ajan reisi läbi Toptoursi ja olen nende asjaajamisest halvas mõttes rabatud.

olen horizoniga käinud 2 korda Tenerifel ja korra Cran Canarial. Küll mitte loteriimajutusega, kuid kõik hotellid neil ikka kuuroldis ja ise oma reiside ja nende korraldusega väga rahule jäänud. Julgen soovitada!;)

Plaani minna sinna novembri kuus. Hotelle saab vaadata www.horisontravel.ee ise lähen Catalonia Oro Negra Hotelli. Happy Travelit ei oska soovitada kuna ei ole selle reisifirmaga kusagil käinud. Aga seda ma tean,et happy travel on kallis.
head reisi!;)

Käisime aprillis loteriimajutusega ja Horizoniga, olime Laguna Park II, selline vahva apartmenthotell,mis koosnes väikestest üksteise küljes olevatest majakestest, kus elutuba koos kööginurgaga, magamistuba, WC koos vanniga ja suur rõdu 2 inimese peale. Köögis oli külmkapp, mikrolaineahi ja pliit, samuti kõik vajalikud nõud. Ainult veekeetja oleks tulnud rentida (vist oli 10EUR nädal), aga kuna meil oli väike keeduspiraal kaasas, siis me seda ei vajanud. Majutusega olime väga rahul, sest oli üsna vaikne koht ja vaade oli väärt miljon dollarit. Ainus miinus selle hotelli juures oli , et asub mäe külje peal ja keskusest sinna üles ronida oli paras ooper. Aga võtsime ikka vahepeal takso (3-5 EUR San Eugenio supermarketi juurest)kui ronida ei jõudnud ja olime igati rahul. Horizoniga julgeks ka edaspidi loteriimajutust proovida!!

Mul selline väike küsimus Eesti poolse loterii majutuse kohta, kas see on sama moodi nagu Rootsis ja Norras, et 3 erinevat varianti:1 ilma karantiita et duss ja wc toas.2 Elamine koos dussi wc-ga.3 Apartement.

2 oli möeldud et elamises duss ja wc:)

Ei, eesti pakkujatel on ikka ainult 1 variant. Toas duss ja WC

Loteriimajutus Tenerifel - kel kogemusi?

Läheme varsti Aurinko (Horizon endine) kaudu Eestist. Loteriimajutus. Kes käinud loteriiga? Milliseid hotelle on pakutud? Kas ka hommikusöögiga?