Kuhu minna rannapuhkusele aprillis?

Mulle avanes võimalus aprilli alguses puhkama minna. Kuna see võimalus tuli ootamatult, siis hetkel on pea tühi, kuhu minna võiks. Palun andke ideid, kuhu minna, kuhu ise tahaksite minna ... et ma ideid saaks :)

Natuke taustainfot ka: võimalik minna alates aprilli esimestest kuupäevadest, soovitav puhkuse pikkus 7-10(14) päeva, meid on kaks täiskasvanut, soov on minna rannapuhkust veetma, reisi eelarve võiks olla kahe inimese peale 30 000 EEK.

Seni eriti rannapuhkustel käinud ei ole, ainult korra Egiptuses Hurghadas, põhiliselt oleme käinud omal käel Euroopa pealinnades.

Kahjuks sellise eelarvega kuskile kaugemale nt Aasiasse arvatavasti minna ei saa, sest nii lühikese ettebroneerimisega "maasikaid" lennupakkumisi ei ole, häid pakkumisi on võimalik saada ikka ainult pikalt etteplaneerides, vähemalt nii ma täheldanud olen.

Aga jah palun andke ideid! Eks ma ise ka otsin ikka pakkumisi :)

Aprilli alguses siis ainuvõimalik lähisihtkoht meie reisikorraldajatega: Tenerife

Kas see eelarve oleks koos taskurahaga? Või pakett?

www.aurinkomatkat.fi

Äkkilähdot

Lisaks Kanaaridele, ka Tai ja Küpros. Tais on aprillis juba liiga palav.

Tõepoolest, aprillis on Tais ja ka Egiptuses juba liiga palav, aga Sitsiilias on sel ajal väga ilus, kuigi merevesi veel eriti üle 20* ei ole, aga muidu on seal aprillis mõnus.

Aitäh soovituste eest!

Naabrimees, vastuseks Sulle, lisandub taskuraha.

Siis saate lisada valikunimekirja juba rohkem kohti. Nt. Tai, India,...

Kanaarid on igati lahe alustuseks! Rentige auto, vaadata on seal kyll, ilus puhas, soe juba, ookeaan, palmid....

Sellise eelarvega võib minna kuhu iganes, nt Indiasse. Kariibimere kruiis on soodsa lennupiletiga ka suhteliselt odav. Veel Sharm el Sheikh, Eilat, Maldiivid, Mauritsius, Tai, Araabia Ühendemiraadid. Vaata Reisieksperdi viimase hetke pakkumised või Novatoursi reisid.

Reisiekspert pakub aprillis huvitavat reisi Aafrikasse, Cabo Verdesse, algusega Helsingist. Hind 14093.- EEK http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/viimase-hetke-pakkumised/subac/vaata/id/9595029/lan/ee