Kui trükid oma nime lennu broneeringule valesti..

Sina ära muidugi niimoodi tee aga kui siiski eksid omaenese nime kirjutamisega, nagu mina tegin, siis lohutuseks, et rahvusvahelise reegli järgi võib olla kuni 3 täheviga sinu nimes. Ja isegi Ryanair teeb tasuta paranduse su piletil. Ja ei pea ostma uut piletit ega tegema nime muutmist kalli raha eest nagu mina alguses arvasin.

Sellest on siin varemgi juttu olnud. Mõningate lennufirmade puhul saab ise ka sünniaega muuta jms algselt sisestatud olulist infot täiesti probleemivabalt muuta (Ryanairi puhul ei tea).

Vedas, kui Ryan tähelepanu ei pööranud, aga tegelt enam ei tohi olla 3 täheviga nimes. Nime kirjaviisis eksimisel võivad reisijad lennult maha jääda. Kui varasemalt oli lubatud kuni kolm täheviga nimes, siis täna ükski lennufirma kirjavigu ei luba. http://www.businesstravel.ee/et/lennupiletid/tingimused/ Sellest oli kunagi ka siin foorumis juttu minu mäletamist mööda, et neid reegleid olla muudetud.

Asi ei olnud Ryanairi tähelepanus, vaid info pärineb minu isiklikust suhtlusest Ryanairiga. Ryanairi kontorisse helistades (Bergamo lennujaamas asuv Ryanairi kontor) muutsid nad ise tasuta nime kuju õigeks piletil ja saatsid 3 minuti möödudes meilile uue pileti, kus nimekuju õige. Samuti kinnitasid telefonis 3 tähevea reeglit.

Lisaks kinnitas Tallinna Lennujaama töötaja telefoni teel, et kõigil lendudel, mis nende lennjaamast väljuvad ja nende majas check in'i teevad kehtib 3 tähevea reegel ja muretseda pole vaja.

Ma sellepärast kirjutangi, et olen kuulnud segaseid jutte selle kohta. Nüüd oli tegemist minu isikliku praktilise kogemusega.

Tegelikult on nii, et Ryan on väga ladna oma nimemuudatustes ja enamus lennufirmade puhul see 3 tähe reegel kehtib. Finnair aga on selline lennufirma, kus non schengeni lennul pole lubatud MITTE ÜHTEGI kirjaviga. Kui ka on siis hiljemalt lennujaamas saate nimevahetustasu maksta.

Kas võib küsida millisele lennujaama nr sa helistasid ja kes seda kinnitas, et kolm täheviga on kõigi lennufirmadega lubatud?

Mina sain eesnime muudetud Ryani piletil Tallinna lennujaama infotelefonile helistades. Broneeringu lehele tekkis teine nimi, kuidas nad seda tegid mulle ei seletatud.

Tallinna Lennujaama kodukalt võetud numbrile helistasin: Reisiterminali reisijainfo Telefon: (+372) 605 8888 (24 h)