kuidas kõige odavamalt lennukiga Tenerifele

Head hotellid läbi reisbüroode on suht kallid. Leidsin et kui otse hotellile maksta tuleb poole odavam aga ei saa kuidagi kohale lennatud.

Kas keegi oskab aidata kuidas saaks kõige odavamalt(võib ka algusega Helsingist)Tenerifele sinna ja tagasi ajavahemikul 16 - 30 oktoober, nii et kohal oleksime sellel ajavahemikul 7 päeva.

Kindlasti on variante mitmeid, näiteks Ryanairiga saab Riia->Dublin->Tenerife South ja sama teed tagasi ka.

Riiga omakorda on ecolines-i bussiga mõnus minna

appi milline hädapätakas ma olen. Terve päev olen proovinud ryanair, easyet jne. aga kuidagi ei saa lendu kombineeritud;(

Mul on küll erinevad head otsad aga küll ei sobi kellaajad jne.

Tahaksime lennata 23.0kt - 31 okt Tenerifele ja tagasi 2 in. Ükskõik kas Tallinnast, Helsingist või Riiast.

Omakorda võiksin vastu aidata hea infoga Tenerife hotelli kohta :)

Odavlennunduses kehtib põhimõte, et mida varem pileti ostad, seda odavam. Kolm nädalat enne väljalendu odavaid pileteid naljalt ei leia.

lastminute.ee lendude otsingut võib ka uurida.

Mis on maksimumhind, mida oled nõus maksma?

Leitud antud kuupäevadega Expedia lehelt (KLM)
sellest veel odavam? ainult kui riskida viimase minutini et äkki tuleb Soomest või Rootsist soodne pakkumine.

Hind peaks olema odavam Eesti reisifirmade poolt pakutavatest tsarterlendudest, et asjal pointi ka oleks.

Küsin veel millist marsruuti otsida ja milliste firmade kaudu.

Proovisin, Riia-Dublin-Tenerife ja Helsingi-London-Tenerife.

Kellaaegu omavahel klappima ei saanud, kahjuks.

Äkki on mõni mõte veel...

Ei mina usu, et sa alla 5800 veel midagi leiad. Aga kui kellaajad klappida ei taha, siis pane mõni ööbimine ka vahele :)

meie enda vahendajad pakuvad ju sooduslende: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/lan/ee/id/44335065
See on siis 4256 koos kõikide maksudega. Edasi-tagasi pilet, Tallinnast, vabalt valitav aeg.. Või saan ma millestki valesti aru?

Teema minupoolseks lõpetuseks siis niipalju, et kõige odavam, kuid mitte mugavam(vahepeal olid pikad ootepausid) lend Tenerifele tuli Tallinnast umbes 3200 kr.(sellel keerulisel ajavahemikul, mille sisse jäi sügisene koolivaheaeg)

Ja hotellidest niipalju, et tõeliselt head hotellid on otse hotelli koduleheküljelt bukkides 10 000.- odavam, kui Eesti reisikorraldajad pakuvad. Mul on üsna konkreetne näide olemas.

Kes samamoodi otsib nagu mina siis väike vihje, vaadake ka venelaste reisibüroode pakkumisi ja vaadake pakkumisi läbi Riia...

Suured tänud kõigile kes ei pidanud paljuks aidata, kui tagasi tulen võin edasi muljetada.

Päikest kõigile!!!

milline see "tõeliselt hea hotell on" see et kodukalt odavamalt saab eriti ei üllata. a alati se eei kehti näiteks Jumeriah Beahc Hotel Dubais pole kodukalt oluliselt odavam.

enne kui tõmblema hakata võiks ju Eesti reisikorraldajate pakkumistega tutvuda nt. Tenerife alates 6000 kr.Selle sees on lend, hotell, transfeerid ja esindaja.Kas ikka tasub meeletult rabeleda, et paarsada krooni odavamalt saada + ebamugavused ja ajakulu mitme lennuki kasutamisel.

Jutt ei ole paarisajast kroonist ja ka mitte 2 ja 3 tärni hotellidest. Kui sa tahad tõesti end hästi tunda ja puhata heas 5 tärni hotellis ja seejuures mitte end lolliks maksta siis natuke ringi vaadates on võimalik saada seda sama raha eest mis Eesti reisikorraldajad pakuvad 2 ja 3 tärni hotelle. Nii et mina arvan küll, et tasub ringi vaadata...

Kuule Kalliskivi, mida sa siin salatsed, ütle siis meile Milline see "hea 5-tärni hotell Tenerifel" on siis? Või on see suur saladus mida kõikide nende kümnete tuhandete eestlaste eest, kes kohe seda bookima lähevad, varjata tuleb??? :D

Oeh, et 5* hotell ja Läbi Riia minek ja mitu lennuotsa? Et kus siin see mugavus nüüd on?

Kõige odavam tll.-London Easyjet-312EEK.London-Barcelona-Tenerife Ryanairiga-380EEK.

Plaanime minna kevadel lastega Tenerifele. Otsin soodsaid hindu nii meilt kui online-reservationidest - otse hotellidest.
Ma ei saa aru, kas hinnad, mis nad annavad, on inimese kohta või apartmendi kohta?

Enamus hotellides määrad ära nii soovitud ööde arvu kui ka inimeste arvu ja lõpuks annavad nad sellest lähtuvalt summa kokku.

on tõesti nii, et reisibürood küsivad nt 2a. lapse eest ka pea täsikasvanu hinna hotellis. No oki 30% alet on suht väike ui arvestada, et see 5* mis ma valmis vaatasin nende koduka järgi ei võta alla 6.a. eest üldse raha...