Kuidas lisada uut piirkonda või linna Trip.ee portaali?

Kas see on moderaatorite pärusmaa või saab ka lihtsurelik midagi ära teha? Kui jah, siis kuidas?

Tundub, et midagi on muudetud. Vanasti sai piirkonna ise panna, aga nüüd ei saa. Riiki saab.

Kui juba antud teema, siis küsiks moderaatoritelt - Kuidas on mõeldud näidata käidud riiki. Näiteks olin vahemaandumisega Oslo lennujaamas. Olin seal 2 ja pool tundi. Lennates Norrast üle tegin ka pilte Bergenist ja lumistest mägedest. Kas ma olen nüüd korrektsuse mõistes käinud Norras , või ei ole?

0
2

Ei ole käinud. Tavapäraselt loetakse käimiseks piiriületust ja lennujaamast väljumist, või sadamas kai peale astumist. Üks samm selle riigi pinnal.

Aga samas on kõik iseeenda tunnetuses kinni ja tegelikult keegi ei konrolli ka.

Ka inimese mälu teeb imelikke asju, ning 10 aastat. hiljem (või 3 kuud), kui seda uuesti läbimõelda, võib tunduda et tegid pikema tripi antud riigis. Lihtsalt on mälul kombeks asju üle kirjutada ja kohandada, seega iga vana mälestus kui seda meenutada, muudab oma olemust ja sa korrigeerid teda ja salvestad uuesti, juba korrigeeritud kujul.

5
0

Käidud riigi või sihtkoha saad lisada, kui avad enda profiili ja sihtkohad. Kõrval on nooleke, kuhu vajutades avaneb riikide/sihtkohtade loend. Vali käidud sihtkoht ja vajuta "Salvesta" rohelist ristkülikut.

4
0

Sihtkohad jagunevad kas riigiks või piirkonnaks automaatselt, seda kasutaja ei saa valida.

Jaotuses on aga küsitavaid kohti, nt lahterdatakse Galapagose saared riigiks ning Palestiinat ei tundu üldse valikus olevat.

Kaardivaates on vigu, mõni tabelis olev paik jääb kaardil värviga tähistamata.

1
0

Sõnastan teema uuesti. Küsimus oli siis kuidas lisada piirkonda või linna, mida seal rippmenüüs ei ole. Näiteks selline koht nagu Ceuta, mis on Hispaania autonoomne piirkond Aafrikas või siis Kasahstani endine pealinn Alma-Ata, praeguse nimega Almaty. Neid sealt valikust ei leia. Et kas neid kohti saab lisada ainult moderaator?

0
0

Sihtkohti ei saa moderaator muuta ega lisada, seda saab teha ainult süsteemi arendaja.

Sihtkohti ei ole juba aastaid uuendatud/muudetud, aga mingi hetk on see plaanis ette võtta ning teha seal korda nii sihtkohad, kaart ja lisada juurde muid väärtusi, mida seal hetkel ei ole.

4
0

Tänan ammendava vastuse eest!

3
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased