Kuidas mõjutab koroona ümberistumisi?

Plaanin sõita juuni keskel Turkish Airlines'iga Kreekasse, kust naastes ei ole vaja karantiini jääda. Ümberistumine edasi- ja tagasilennul on aga Istanbulis, kust tulles on vaja karantiini jääda. Kas see kehtib ka siis kui viibin vahepeatusena ainult Istanbuli lennujaamas?

Juuni keskel Tallinnast Turkish Airlines reaalselt ei lenda. Ametlikult midagi kusagil ei ole ja piletid on ka müügis, aga need lähevad mingist hetkest tühistamisse.

Kohalike uudiste järgi algab väga piiratud rahvusvaheline liiklus kahe nädala pärast, aga ma usuks seda siis, kui uus lennuplaan on reaalselt müügis. https://www.aa.com.tr/en/latest-on-coronavirus-outbreak/turkish-airlines-to-resume-intl-flights-on-june-18/1862188

Esimeste sihtkohtade hulgas pole ei nüüd ega ka varem mainitud ei Baltikumi ega Balkanit,

Sa oleks pidanud tänaseks saama juba teate Turkishilt lendude muutmise või ärajäämise kohta. Lisandub palve neile helistada või sisse logida. Turkishiga Juunis siit piirkonnast lennata ei saa.

Grex, Lufthansaga saab ka Ateenasse peale 15. juunit. Vahemaandumine Frankfurtis ja karantiinikohustust pole seal. 

Minul ostetud nädal tagasi piletid 18-28.06 Lufthansaga Ateenasse (läbi Frankfurdi).

Axxx

Kuidas sa need piletid ostsid? Mina ei leia, olen mitu korda proovinud Lufhthansa lehelt teha otsingut Tallinna Atheena aga ei anna tulemusi.

Minuke, proovi erinevaid kuupävi. Hetkel näitab, et lennud Ateenasse (läbi Frankfurdi) alates 18/06.

Meie ostame SAS lennu Ateenasse augusti. Tagasi tullea vahemaandumine Arlanda Stockholm. Kas huvitav karantiininõue siis kehtib ikka kui vahemaandumine ainult?