Kuidas Riias nr 22 bussiga Riia Bussijaama juurest lennujaama ja tagasi saada?Mis tänavatel on peatused ja kus täpsemalt?

Kus Riia rahv. bussijaama juures on nr.22 bussi peatused,kust saaks Riia rahv. lennujaama? Need ielad ja bulvarised ajavad pea sassi (kui avada Riia ühistranspordi link)..Mõtlesin pigem küsida siit..:) Kunagi kasutasin seda local transporti,kui tulin lennukilt,suht talutav,ca poole tunniga sai lennujaamast bussijaama..no enam ei mäleta kus maha hüpatud sai ja ei kujuta ette,kuidas peaks bussijaamast saama lennujaama selle nn local transpordiga..:))

Bussijaama peauksest välja, otse üle tänava, keerad vasakule, raudteesilla alt läbi ja tunnelisse ja tunnelis hoidud vasakule ja tunnelist väljudes otse jõe suunas ongi peatus "13. janvara iela". Teepikkus kokku ca ~300 m.

Tagasi tulles tuled maha peatuse "Autoosta" Stockmanni / kino ees (peale jõe ületust teine peatus).

:)) tänud teile ,ajab naerma,aga no tõesti--saldejumsi keel tekitab alati minus segadust,eks peab otsima oma Riia kaardi ka välja,kuna seekord jääb sinna kauemaks kui paar tundi :)

Mul on meeles, et peatuse nimi ei olnud mitte Autoosta (s.t autobussijaam), vaid Stockmans Centrs. See oli muidugi paar aastat tagasi, kui viimati bussiga tagasi tulin. :) Kas seda nime on muudetud? Ühistranspordi kaardilt vaatab ka praegu Autoosta peatus vastu. PS Buss sõidab Kesklinnast lennujaama kauem (oluliselt rohkem peatusi) kui lennujaamast tagasi kesklinna suunas.

;) Viimased .. hmm 18 kuud on see peatus olnud "Autoosta" kui olen tööpäeva õhtuti bussist väljunud.

Otse bussijaamast väljuvad ka iga poole tunni tagant minibussid lennujaama, hind 5 eurot.