Kuidas saab Nizzas lennujaamast rongijaama

Kas keegi oskab head nõu anda, kuidas kõike kiiremini ja soodsamalt saaks Prant. Nizza Cōte d’Azur lennujaamast rongijaama.

Meie läksime bussiga. Numbrit ei mäleta, aga bussipeatus peaks olema põhimõtteliselt lennujaama küljes. Vasakut kätt välja minnes, kui õigesti mäletan. ja kindlasti on seal inimesi, kes sind abistavad ka näiteks õige bussi numbri leidmisel.

Tänud info eest, see aitas edasi:)

Buss number 23 sôidab lennujaamast (Terminal 1) RDJ-ma.

Kui lend saabub kl 23,25, kas siis on ainuke võimalus Nizzasse saada taksoga?

Sellel kella-ajal aitab küll ainult takso.

Olen rulluiskudega lennujaamast mõõda rullinud, sealt on promenaadile jalgsi paari õlle teekond.

Peale 23.00 on takso teema.

Väga romantiline :-), aga novembriöösel 2 kohvriga vist väga ei viitsiks jalutada. Hotell asub François Grosso tänaval, promenaadi lähedal, kas vastab tõele, et takso maksab ca 35 eur?

Sõltub taksokompaniist, aga ega Sa seal lennujaamas suurt valida saa, lähed sellele, mis järjekorras esimene. Olen mõni aasta tagasi ka korra lausa ootama pidanud. Taksopeatuses on küll telefoninumber, millelt taksot kutsuda saab, kuid esimese matsuna vastab automaatvastaja ja kui fransseed ei parlevuu, siis jääd jänni.
Öötariifid on suuremad, kui päevased. Ma ei tea, kust Sa selle 35€ võtsid, aga, tõesti, olen korra öösel West Endist lennujaama sõitnud täpselt selle hinnaga - tõsi küll, see oli hotelli enda takso - S-klassi Mercedes, ülikonnas ja lipsustatud autojuht, kes pagasit Sul endal puutuda ei lubanud jne. Ma arvan, et mingi max. 15-20 eurikuga peaksid hakkama saama.

35 euri öeldi mulle hotellist, kui uurisin kuidas me öösel lennujaamast hotelli saame.
Fransseed ma muidu parlevuun küll ;-) nii et kui tellitava takso ja lennujaama takso vahe on 20 euri, siis võiks ju tellida, eks.

Nii see ongi, et paljudel hotellidel on lepingud taksofirmadega ja juu siis ka kutsuja saab oma komisjoni ;)