Viimased kommentaarid

35 euri öeldi mulle hotellist, kui uurisin kuidas me öösel lennujaamast hotelli saame. Fransseed ma muidu parlevuun küll ;-) nii et kui tellitava takso ja lennujaama takso vahe on 20 euri, siis võiks ju tellida, eks.

Väga romantiline :-), aga novembriöösel 2 kohvriga vist väga ei viitsiks jalutada. Hotell asub François Grosso tänaval, promenaadi lähedal, kas vastab tõele, et takso maksab ca 35 eur?

Kui lend saabub kl 23,25, kas siis on ainuke võimalus Nizzasse saada taksoga?

Tütar,7a, tahab väga minna Disneylandi. Plaan teha talle sünnipäevakingiks 2-päevane pargikülastus. Küsimus neile, kes pargis käinud, kas 7-aastasele on seal piisavalt tegevust või on koht mõeldud pigem vanematele või hoopis noorematele lastele? Tänud.

Mina käisin dets alguses marsruudil: Riia-Brüssel ryanairiga, pilet edasi-tagasi 350EEK ja Brüssel-Paris Thalys rongiga, pilet 1-klassis edasi-tagasi 60Euri. Ryanairi shuffel buss peatub Brüsseli rongijaamas, sealt kohe rongile ja 2h pärast Pariisis, lastega on see ehk liiga keeruline, oleneb laste vanusest. Endal on plaanis lapsega järgmisel kevadel Pariisi minna ja võimalik et kasutame sama skeemi.

Julgen soovitada Lebua hotelli, http://bangkok.lebua.com. Avarad ja modernsed toad, super vaade ja must-do on õhtusöök 63. korruse asuvas restoranis. Seda vaadet ei unusta kunagi.