Kuidas saada soodsalt Frankfurti

Plaan minna mais võimalikult soodsalt Frakfurti sõbrannale külla. Mure aga see, et ma lendude ja muu sellise teemaga suht võhik. Ja nüüd siin olen segaduses kuidas kõige mõistlikum minna oleks. Uurisin ka lende algusega Rikast, aga kui arvutasin ededasi-tagasi bussipiletite hinnad juurde ja Riia lennutama kohustusliku maksu, siis vist Tallinnast sama hind minnes peaaegu. Help!!!

Kõige soodsam variant on siiski Riiast ning Ryanairiga Frankfurt Hahni. Märtsi lõpust hakkab Ryanair ka Vilniusest Hahni lendama.

Tallinnast otse Lufthansaga on soodsaimad piletihinnad 150€ edasi-tagasi. Aga neid annab otsida. Airbalticuga üle Riia võib samuti leida 150€ pileteid.

0
0

Kui lend on vahepeatumisega Rikas kas siis peab ka seda "Riiamaksu" maksma? Ma tean et rumal küsimus aga ma olengi rumal sellel teemal :D

0
0

See nn Riiamaks on ainult Ryanairiga Riiast lahkudes. Ülejäänud lennufirmadel on see maks juba hinna sees.

0
0

Lux Express Prahasse (55 eur) ja sealt mingi teise liiniga edasi?

See on üks suund. Edasi-tagasi on lufthansa 150 eurot juba soodsam..

(Lihtsalt mõtlemiseks, et lennuk pole ainus reisiviis.)

0
0

Teoreetiliselt saaks lennata ka Tallinnast mõnda muude punkti Saksamaal(Breemen, Weeze) ning sealt bussiga Frankfurti, aga olulist kokkuhoidu see ei anna, kui hästi läheb, saab ehk 120€ eest, aga aega kulub rohkem ja nt Breemeni variant eeldaks isegi ööbimist Breemenis. Muidugi saab minna ka bussiga, Ecolinesi pilet Tallinnast Frankfurti kahe ümberistumisega edasi-tagasi alates 216€ )

0
0

Mais on Luftil enamikel päevadel 139 EUR pileteid saada otse nende kodukalt www.lufthansa.com

0
0

Tegelikult mu lõpp-punkt on hoopis Marburg, aga sinna kuidagi ei saa. Sõbranna ütles, et Frankfurti kõige mõtekam ja siis sealt rongiga edasi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased