Kus - Mis Sri Lanka

Google Googleks, Booking Bookinguks.

Olen Google ja Bookingu läbi tuhlanud, ka kirjutasin Sri Lanka gruppi (travel jms kus 60k inimesi). Sealt väga vastust ei saanud - ainult alustati müügiga et joo võta minult tripp ja see ja teine.

Ehk siis kas keegi oskab jagada infot, kuhu võiks võtta hotelle, nii et oleks lähedal midagi vaadata, süüa, vb ka mõni restroan. Eelistaks ka pigem kohti kus meri (loe okeaan) /mingi ilusam vaade on ka :D.

Olen Bookingust ja Tripadvisorist vaadanud aga noh nagu väga ei oska ka - Samas see on Aasia, seega tuleb arvestada et seal teised "kombed" :D

Saabumine on CMB-sse ja samas olen nagu midagi kuskil lugenud et Colombosse pole väga mõtet minna? Pigem kuskile sealt üles poole tsipa.

Ala kuhu minna mida teha see on kõik selge, ilmselt on kohal odavam/mugavam valida ja ehk saab mingi ale :),

Ehk kes käinud-näinud-kogenud jagage :)

Olgem mõnusad

Kui Google, Bookingu jms. läbi tuhlanud, siis peaks ju mingi pildi ette saama. Sri Lanka kohta on ka Tripis juttu piisavalt. https://trip.ee/foorum/uldfoorum?destination=386. Colombos sai ise paar päeva veedetud ja polnudki nii igav, kuigi reeglina kiirustatakse sealt tõesti edasi.

Aga ega keegi ei oska ka väga soovitada, kui ei tea, millal ja kui kauaks plaanid minna, millega ja kuidas plaanid saarel ringi liikuda (buss, rong, rendiauto, ette tellitud taksod/transferid/isiklikud autojuhid-giidid jne), kõigepealt, et mida konkreetsemalt soovid näha.

See, et "lähedal oleks mõni restoran ja et ka merd tahad näha", kokkuvõttes liiga palju ei ütle ;-) Nii ju võidki kogu puhkuse Colombo lennujaamast 12-15 km eemal Negombo beachil veeta, kus on nii merd, hotelle ja restorane (mis samuti parem, kui Eestis hetkel lund rookida), aga Sri Lankale minnakse kindlasti paljut muud vaatama.

9
0

Päris lahe küsimus. Ja adekvaatne soovitus. Kui mingi hotell on elus põhiline, siis milleks seda raha Sri Lanka reisile kulutadada?

7
1

https://www.roughguides.com/sri-lanka/#sri-lanka-travel-itineraries

https://www.roughguides.com/sri-lanka/cultural-triangle/

Tööta nt. nende lingkide põhjal läbi võimalikud marsruudid, pane kirja või pähe oma marsruut ning tule pärast seda täpsustama tripikate käest! Kindlasti vastatakse Sulle pärast seda hea meelega!

Näiteks mulle meeldis rannakohtadest Mirissa (Mirissa põhirannas võivad lained sind n.ö. pesumasinasse korraks viia, aga näoga mere poole seistes on kohe põhirannast vasakul lahesopp, kus praktiliselt laineid ei ole.

Mirissas on ka see hea, et õhtuks toovad rannarestoranid liiva peale kalaletid, kus saad endale sobivad mereannid välja valida. Hikaduwas aga näiteks sellist võimalust ei ole.

Aga ole ettevaaatlik lainetega, uuri seda teemat!

Unawatuna on ka rahulik lainete poolest, kuid seal ma pole ise käinud.

Häid jõule! :)

6
0

Tom, Veigo.

See kas hotell või mõni muu majutus ei ole küsimus- kui minult küsida kuhu majutust võtta Tais, oskan anda piirkonna ja soovitused.

Seega mu mõte ka siin on, et kui käinud seal siis ehk piirkond, kuhu vaadata hotelli.

Jah Aasias neid retorani (laadseit tooteid) on igal nurgal, ka kus mõni kangem jook võtta.

Ei tasu olla kohe nii kitsa mõtlemisega... Muide, ma kojamees seega seda lund on saanud rookida korra-kaks, pole probleemi :)

Olen veel vaadanud 12goasia et võtta ise rong ja trippida ka sellega- go local and grazy.

Lihtsalt uuringi kuhu võtta majutus, et algul natukene ise vaadata. Seda kes kus mingeid trippe pakkub on mu FB DM täis.

Seniks kõigile liivakott tasku, Tallinnas teed libedad.

2
2

no siin peaks ju küllalt neid teemasi olema, isegi eestlanna, kes seal majutust peab, äkki sobiks see koht peatumiseks? Oli vist Mirissas.

tegin otsingu ära: https://www.facebook.com/mirissabnb/

1
1

Ma mõistan, et me kõik oleme targad ja oskame anda soovitusi kasutada Googlet, TripAdvisorit, Facebooki, Hotels.comi jms portaale- ma olen kõigest sellest teadlik.

Ma ootasin pigem inimeste soovitusi, kes on käinud seal ja olnud, mitte inimesi kellel on interneti juurdepääs Eestist :)

Aga nagu näha siis siin teemal rohkem dislike kui like. Eks siis jätkan pigem ise Googlega.

Seni vist ainukene kasulik info Merlinilt - aitüma sulla.

Siin on palju muutunud Tom, ma olen teadlik, et see "võimalus" on olemas kasutada vanu postitusi, aga kui postitus on aastast 2018 ja täna 2022 kui valiidne info see seal on- aga noh ehk mõne jaoks on. minu jaoks ei.

Cheers

2
5

vabandust, aga palju sa loodad siit leida inimesi, kes on hiljuti seal käinud arvestades viimase aja olukorda, covidit jne. Kui sa arvad, et turismikohad jne kaovad paari aastaga, siis ma ei tea, Sigirya on ikka samas, kohas, Galle ja Kandy ka või mida sa arvad?

Panin sulle konkreetse majutuse eestlannast omanikuga aadressi, ei sobinud värske info?

Tüüpiline. Ise infot ei anna, mida täpselmalt otsid ja siis on teised süüdi, vaastaks äkki peeglisse?

6
2

Kui sa seal ei ole käinud siis miks sa suud pruugid. Muud ei midagi.

Kas tropp või kopp vahet pole aga mul endal ka google ja muu sellise portaalikasutuse oskus olemas. See pole koht kellelegi diagnoosi andmiseks, ala naised saunas rääkisid et sellise nimega naised ongi alati kurjad- kas tõsi v ei ei oska öelda.

Miks inimesed pruugivad suud kui ei ole seal ise käinud ja annavad soovitusi- ausalt ei oska õelda miks nii...

Kuidas sa saad soovitada midagi mida sa ise kasutanud pole ja leiad googlest hea tagasiside. Mitte et eestlanna majutus halb oleks aga siiski palun point take'n!

1
7

Kui sa pole seal käinud siis palun ära jaga oma googeladamis oskusi mulle.

Jah ma tean et covid, gripp, nurisünnitused, vanglasse panekud jms asjad juhtuvad ma ei uuri seda mis ühiskonnas toimub vaid KOHALIKU INFOT piirkonna kohta.

Isiklikuks ei tasu minna, ja kedagi virtuaalselt solvata. Vaja meelelahutust küsi tinderist abi- muud ei midagi.

2
8

Kust sa võtad, et siin kirjutajad pole seal käinud, paljud, ma ise ka olen juhuslikult käinud, aga parima info saadki neilt, kes hetkel kohapeal.

KUI sa ise ei kirjuta, mis su huvid on ja mida tahad, mismoodi siis keegi saab sulle konkreetselt vastata? Ja veelkord, mis su arvastes turismi ja muude huvipunktidega ikka paari aastaga juhtub, kaovad ära?

4
0

Ma vist liiga palju seotud turismiga et ma väga skeptiline. Sellega kas alles v ei

0
6

Norsu,

Ma nagu kirjutasin mida tahaks et lähedal oleks.

0
4

"Ehk siis kas keegi oskab jagada infot, kuhu võiks võtta hotelle, nii et oleks lähedal midagi vaadata, süüa, vb ka mõni restroan. Eelistaks ka pigem kohti kus meri (loe okeaan) /mingi ilusam vaade on ka

Seda mõtlesid? Colombost kuni alla välja on neid turismikohti kõik täis, Beruwela, Bentota jne... Lähedal ja midagi vaadata? Mida vaadata, loomi, ajalugu? Lähedal on siin suhteline mõiste, kilometraasilt lähedal, ajaliselt...

Kuni sa ei täpsusta, mida sa peale mere ja söömise tahad, siis ei saagi vastust.

5
0

käidud suur os aasiast läbi, seahulgas sri lanka alustades puhkusest hikaduwa st. sealt edasi yala rahvusparki ja tagasi üles Sigiriya le , si tehtud nii nagu ise oskasin , mitte nii nagu keegi soovitas

3
0

Enda külastusest varsti küll juba 4a möödas, aga olles seal kokku ca 3 kuud reisinud, siis esmakülastajale, kes mereääres soovib olla - pigem midagi Mirissa, Hikkaduwa või Unawatuna kanti võtta. Sealt saab juba edasi vaadata. Oleneb muidugi ka reisi pikkuseks, et palju jõuab jne.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased