Kust ma saan kõige parema ülevaate reisikorraldajate pakkumistest?

Mu probleem võib tunduda rumal ja mina saamatu, aga ausalt ma olen üsna segaduses. Kuidas saada adekvaatne pilt, millised tšarterreisid ja otselennud Eestist sel hooajal üldse lähevad? Palju meil üldse reisikorraldajaid on: Aurinko, Novatours, mis veel? Kas GoAdventure on vahendaja? Arvasin, et korraldaja, aga jutt kodulehel on mõne reisi kohta sõna-sõnalt sama, mis Aurinkol. Eriti segab mu ülevaate saamist see, et kodulehtedel on üleval täiesti aegunud reisid. Vaatan, reis näiteks Costa Bravasse, vaatan aega: 2011. Nii on paljudel. Algul tundub, et igaüks pakub midagi, lähemal vaatlusel selgub, et täpselt sama reis.

Võib olla siit: http://www.reisipank.ee/

Kuni kevadeni (aprilli lõpuni) on Tallinnast otsesihtkohtade valik kesine. Valikus on ainult: Tenerife, Egiptus, Iisreal, India, Maroko (okt.-nov.)

Algusega Riiast, Helsingist on valik tsipa suurem.

Puhkusereisi korraldajatest on vist järgi jäänud ainult Novatours, Aurinko, Goadventure, Tez Tour

0
0
0
0

Germalo on ju ka. Kuigi neil hinnad teistest kallimad.

Tegelikult on jah reisi valimine nii raske :) Ma ise töötan reisibüroos, hetkel lapsehoolduspuhkusel. Läheme nüüd sügisel jälle reisile ja asjaajamine jäi mõistagi minu hooleks. Ütlen ausalt, mul läks 2,5 nädalat, enne kui lõpuks asja lukku panin. Valisin üht sihtkohta, siis teist, üht kuupäeva, siis teist, no ja hotellide guugeldamisest ma ei räägi üldse. Selle ajaga jõudsid hinnad muutuda sada korda :)

0
0

Jah, kui minu arust Germalo korraldab valdavalt huvireise (ringreise).

0
0

Germalo korraldab ka puhkusereise. Aga selleks aastaks on neil need reisid läbi. Käisin sellel sügisel Germaloga puhkusereisil Albufeiras. Üllataval kombel oli nende reis Novatoursist odavam.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased