Kuu aega Tais (kogemused & soovitused)

Eelmine aasta (2017) sai käidud Tais reisimas ja seda tervelt kuu aega (Novembris).Kuna ka sel aastal on Tai väga populaarne külastuspaik, siis mõtlesin jagada enda kogemusi ja soovitusi seoses meie Tai reisiga. Loodetavasti on sellest abi nii vanadele kui ka uutele Tai külastajatele.Kokkuvõte ja soovitused: https://ajavahe.wordpress.com/2018/03/15/tai-kokkuvote-soovitused/Kui keegi soovib kõiki päevi lugeda, siis esimene postitus asub siin:https://ajavahe.wordpress.com/2017/11/06/tagurpidi-lend-turvakontrollid/

Lahe lugemine , kuid mõningate faktivigadega :)

Neile, kes esimest korda lähevad võib siin isegi midagi kasulikku olla :) Aga ühe sõnaga kokkuvõttes- "lumehelbekesed"

Mart T, äkki täpsustaksid faktivigu? Oleks hea teada, mis valesti sai. Usun, et see info kuluks ka teistele ära.

Caps, väga hea lugemine! Vead ja erinevad arusaamad on alati olemas ning sõltuvad inimestest. Lase samas vaimus edasi!

Kasutaja 1000Vkommentaarist pole mingit kasu isegi "lumehelbekestele"

Nagu kohalikud ise ütlevad : Sa ei tea kunagi mida sa saad ja mille eest maksid :D CAPS tundus õllesõber olevat! Lantal saab kohe kindlasti kogu aeg poest seda märjukest , kleebised on infoks :)  Krabi Townis mõnest poest sai mõnest mitte, sama oli Ao Nangis.20 aasta jooksul pole kordagi tagatisraha rolleri eest maksnud ja hinnad on tõusnud 70 pealt 120-250 peale, aga see selleks.Turismi "firma" on suht mõttetu väljend, enamus müüb kõik sama 3-7 suure tegija asja , eri hinnaga eri auto peale, lõpuks istuvad kõik samas paadis ja hinnavahe võib olla 5 kordne...Pimesi Tripadvisorit lugeda ja selle järgi toimetada on lauslollus.

"20 aasta jooksul pole kordagi tagatisraha rolleri eest maksnud"Palun jaga infot, et kuidas see käib?Tänan

Üsna levinud on, et tagatisraha asemel võetakse pass panti. 

Ja kui passi v raha anda ei taha võta oma hotellist

Tagatisraha pole ka mina 15 aasta jooksul veel maksnud, küll aga teinekord passi jätnud, aga need on ka tuttavad kohad, kuhu ei karda jätta. Olen saanud ka Eesti juhilubade vastu v siis lihtsalt passikoopia vastu. Ise võtan tavaliselt kohe u 10, 20 v enamaks päevaks ja siis seda probleemi tõesti ei teki. Mart T sõnade kinnituseks saan öelda, et kui oma hotellist võtad, siis ei pea midagi panti panema- ükskõik, kas Tais, Vietnamis, Laoses, Indoneesias, Kambodžas v Myanmaris.

Kõige suurem lollus on jätta oma pass tagatiseks.  :)Äärmisel juhul passikoopia või mõistlikus summas tagatisraha. Ära kunagi anna oma passi teise inimese kätte.