trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuubale - millise reisibüroo või -korraldajaga?

Kuna ei ole ise suurem asi reisikorraldaja, siis palun soovitage mõnda head reisispetsi või reisibürood, kelle kaudu ja/või juhendamisel see reis ette võtta.

Nojah. Me ju ei tea, mida sa mõtled, kui sõna "reis" ütled. "Reis" tähendab paljudele, et vedeled mingis mõttetus Varaderos või Cayo Cocol. Ja kindlasti naudite seda. Kuubast saate teada nii 0,5%. Keegi meist pole sündinud reisispets. Ostke reisijuht ja minge ja nautige. Korraldatud reis on arvatavasti üks hullemaid asju üldse, mida Kuubal teha tasub. Uskuge - ise polegi nii raske. Casa particularid ootavad teid.

Meile sai just trip.ee viimaseks tõukeks, et Kuuba-reisi omal käel orgunnida. Paar kuud tagasi leidsin netist soodsad lennupiletid ja kuna Kuuba on ammune unistus, siis saigi piletid bronnitud. Lugesin trip.ee kuuba-teema otsast lõpuni läbi, lisaks veel thorntree kuuba-foorumi + LP ja RG Kuuba reisijuhid. Foorumitest leidsin palju toredaid inimesi, kes kõik üht-teist öelda oskasid. Minek 22. novembril kuuks ajaks ja loodan, et tuleb elamusterohke reis.

Nõustun eelkõnelejatega Alguses oli ka väike kõhedus, kuid kindlasti ei kahetse, et omal käel sai mindud. Tõsi esimese öö hotelli võiks broneerida kindluse mõttes. Nn stardiplatvorm olemas Reeglina on igas suuremas hotellis nn. Inturisti aegadest tuttav giid/reisikorraldaja, kes väikese teenusraha eest, kogu puhkuse oskab ära organiseerida. Casadega on nii, et kui RG soovitusega kohas kohti pole, siis peremehel on kindlasti keegi tuttav (legaalne majutaja), keda soovitab -see annab garantii. Aga kuuks ajaks minejale palju jõudu, me piirdusime 2 nädalaga ja väsitas ka päris ära :) Veel kordan oma mõtet Viazuli linnadevaeline transport toimi hästi kui alla 4 lähete pole autorendil minu arust sügavat mõtet. Ekskursioonid Vinalesesse jms soovitan võtta kohalikue reisbüroo kaudu - saab tunda ennat tõelise puhkajana, mitte päev otsa autoroolis ekselda. Havanna-Vinales reis kestab korraliku 10-11 tundi koos lõuna, tubakavabriku ja maa aluse jõe külastusega, lisaks giidi jutt Omal käel sellist elamust ei saa.

Varadero kiituseks/laituseks - parem kord ära käia, kuid üle 1p pole seal suurt teha

Kuubale kindlasti omal käel, muidu ei ole küll mõtet sinna minnagi. Osta Kuuba LP, on väga abiks, osta lennupiletid, kindluse mõttes võid enne esimese öö kuskil ära bronnida ja korras. Kohapeal läheb elu täpselt nii nagu läheb - majutuse probleemi küll kuskil ei ole, enne kui aru saad, on jälle majutus olemas jne. Meid oli piisavalt (5), et oli mõtet auto võtta, sai kõvasti sõita ja ringi vaadata. Ma küll ka kohapeal mingeid ekskursioone ei võtaks, ei näe mõtet, aga kui raha ülearu, võib ju võtta. Kõik pargid ja vaatamisväärsused näeb omal käel ka ära.

oi kuidas tahaks sinna minna! aga jah majanduslangus ja puha- raha netu!

otsisin ka kuubale mõnda puhkust. leidsin 2 nädalat kuubal 7000 eest. päris asjalik hind minu arust. samas kui osad pakuvad 30 000.

Kust kohast sa 7000 ga leitsid???

Sama küsimus, mis dakootal. Mis pakkumine on 7000 ja 2 nädalat? Sellise pakkumise peale pakiks kohe asjad ju :)

Liitusin hiljuti ühe reisivahendus info portaaliga. See firma on ka siin trip.ee-s palju kõneainet leidnud. Paraku küll alusetult negatiivset. Sain neilt ühe tarkvara, kus on hästi palju erinevat reisiinfot koos, samuti on see tarkvara ka broneerimissüsteem. Uurisin ja vaatasin seda tarkvara veidi ja leidsin sealt ühe reisifirma, mis pakub Kuubale erinevatesse kohtadesse siis sellise hinnaga kokku:)

Palju Sul selle connections-programmiga liitumine maksis? Kas on mingi ühekordne või näiteks aastamaks? Kui kusagil ära käid,palun kirjuta kogemustest!

Liitumine läks maksma 3700.- Sain selle eest 4 Euro Breaksi (üks Inglismaa reisiagentuur) sooduspuhkust, tarkvara ja Tenerifel tasuta majutuse lukskorteris nädalaks neljale inimesele. See 3700.-on ühekordne ja tarkvara on eluks ajaks. Aastamaks on 400.- ent see ei ole mingi summa arvestades seda, et iga aasta saan liikmena uue sooduspuhkuse või mõne tasuta majutuse. Hinna poolest olen ma juba mitmekordselt võitnud:) Varsti kohe ka ühele puhkusele, eks siis kirjutan, et kuidas oli:)

Kas keegi oskab öelda, kas 6 ja 8 aastaste lastega tasub ka ette võtta Kuuba reisi omal käel?

Kus sellest programmist lähemalt lugeda saab ja liituda?

Hellokitty, otsisin sinu jaoks välja nende e-maili. Visiitkaardil on dh@travelconnectonline.com . Maili neile ja lepi kohtumine kokku. Siis nad saavad sulle näidata ja rääkida kõike, mis sind huvitab. Kodulehel neil seda programmi üleval ei ole. Sinna minemine ja uurimine ei kohusta sind millekski. Saad pigem veel ideid, et kuidas reisida on parem:) Pärast räägi meile ka, et kuidas sinule meeldis ja kas said seal targemaks:)

Ok, kas nad tegutsevad Eestis?

Võib öelda, et nad tegutsevad igal pool. Tallinnas on kontor. Kui ma õigesti mäletan siis Inglismaal oli isegi kaks kontorit vist ja Hispaanias oli samuti. Connections on Eesti firmana registreeritud ja kuulub siis T.C. Grupi alla, mis on rahvusvaheline.

info eest. Kui see kõik tõele vastab, siis on väga OK. Tekkis huvi nende vastu, üritan kohtumist kokku leppida. Kui ära käin, kirjutan kogemusest.

Ega seal eriti lastekohti ole, kui rannad välja arvata. Söögiga võib ka aeg-ajalt raskusi olla. Kuuba on selline mõnus "kiiksuga" koht, aga lapsed tõenäoliselt ei saa sellest kiiksust aru. Ehk kindlasti saab lastega selle reisi läbi teha küll, aga ise otsustasin oma umbes samavanused koju jätta ja ei kahetse. Sai autoga palju ringi sõidetud, neil oleks igav hakanud jne.