Läpaka aku laadimine

Hei,

Mul on teile lahendamiseks pakkuda arvatavasti üsna originaalne mõistatus (vähemalt pole mul õnnestunud siit taolise rõhuasetusega probleemi ega lahendust sellele leida), mis kõlab nii: lähen ühel kaunil suvepäeval Helsingisse ja võtan läpaka ühes. Kas, ja kui jah, siis kus on võimalik selle akut vahepeal laadida?

Mõnes kohvikus ma usun. Eeldusel, et sa ühe kohvi ka ostad.

RaidoM, endal oli ka selletaoline lootus. Kohvi ostaks kohe kindlasti, ja kooki ka. Tahaks täiesti kindel olla, et see nii on. Kui keegi on sel viisil toiminud, ärge kõhelge mind selle fakti kinnitamisega julgustamast.

Loogisesti asja yle möeldes vöiks arvata, et netikohvikutes saab laadida. http://omakaupunki.hs.fi/haku/Internetkahvila/G Siit tuli meelde, et juhul, kui tahad rongiga kusagile kaugemale söita, siis Intercity rongides PC paigal on pistik.

Mul on õnnestunud ilma probleemita Soomes kohvikus laadida nii mobiili kui ka fotoaparaadi akut. Küsid lihtsalt, kus on pistik (kui muidu silma ei hakka) ja kas võid oma juhtme sinna pista. Soomlased on lahke rahvas :)

Olge kõik tänatud, eriti magistritydruk! Porilane, rongisõit seekord plaanis pole, kuid see teadmine on kasulik kõrvataha panna. :)

Vanasti sai laeva peal laadida.

Tahtsin ka just mainida, et Tallinki peal on päris mitmed pistikupesad olemas. Alati ei pruugi neid küll jätkuda. Aga vana ja järgiproovitud nipp on ikka kusagil kohvikus maanduda. Küsid otse, et tahaks ühe kohvi ka saiakese nahka panna ja samas kindlasti akut laadida. 99% on lahendus positiivne. Kunagi hõivasin ühe Hispaania kohviku kõik kolm pistikupesa. Ja seda peeti täitsa normaalseks, kuna oli ju aru saada, et olen turist.