Läti elektroonika hinnad

Tere, Selline küsimus, kas tõesti Lätis on elektroonika odavam, kui Eestis? Onu rääkis, et pidi olema ja tahab minna Lätti LCD telereid ostma, kas selline asi õigustaks ennast enne jõule ära? Kui on õige jutt, siis teab mõni inimene anda mõnda Läti elektroonika poe neti lehte, et saaks võrrelda neid hindasid :) Ilusaid jõule soovides, Gert

Neid hindasis vaadates, kaob kohe plaan Lätti minna :(

Nu samas 32" LED LCD televusseri saad u 1500.- eeku odavamalt, kuid kas see ka kokkuvõttes nii saab olema on iseküsimus. 1. sõit sinna ja tagasi, seega peaks mitu ostma, et 1 katab sõidukulud. Aga kui juhtub garantiiremondi vajadus? Sikupilli prisma ei võta isegi Õismäe Prismast ostetud vigast asja vahetada või remonti saata, seeag arvata on, et ka seljuhul selle telekaga rõõmsalt Lätti sõidad ja siis kunagi võibolla ka sellele järele. Samas: jänesed shampust ei joo :)

Euronicsi puhul on peakontor Tallinnas ja kindlasti on võimalik tänasel päeval poes mõnevõrra tingida ehk siis soovitan kõigepealt kohapealseid võimalusi uurida ning seejärel kütuse- ja ajakulu arvestada, enne kui Riia poole suundute.

lätis on reegilina hinnad täna Eestist ca 15-20% kõrgemad. Häid diile võib leida mingite hooajakaupade allahindlustega. Lätis võib leida hinna-alandusi ka -75% ja olen näinud ka -90%, (Riia Domina suvelõpu allahindlus, riidesodi) Arvestama peab, et Lätis on esialgsed juurdehindlused oluliselt kõrgemad, seega ka allahindlused.

Plaanis oligi minna ostma mingi 5 telerit :D

Kle kirjuta andres@kodutehnika.com - ma teen sulle head hinnad. Sina rõõmus ja mina ka.

Gert212, saatsin Sulle erakirja.