Lapsevankriga Ryanair

Kellel kogemusi, mida võiks mõõtudelt-kaalult tähendada "one fully collapsible pushchair per child". Tahan osta mingit käru kaasavõtmiseks, aga ei tea mis tingimustega arvestada, laps ei oska veel istuda, nii et väga väike see olla ei saaks. Ega käru ei pea ju mahtuma sinna, kuhu muu käsipagas? Tänud ette.

Ei oska öelda otseselt Ryanairi kohta, aga muidu on nii, et lähed käruga lennukini ja siis viivad nad selle alla pagasisse, ning kohale jöudes tuuakse see sulle uuesti väravasse.

Kah mitte Ryanairi kohta, vaid käisime EasyJetiga. Käru andsime koos muu pagasiga ära ja selle eest mingit raha ei küsitud. Ka mõõt ei olnud tähtis vast, peaasi, et korralikult kokku pakkida said selle. Meie tõmbasime koormarihmadega selle kokku. Kas ukseni ka oleks saanud ei tea, kuna meil polnud vajadust, laps oli juba omal jalal ringi jooksja.

Poest just uurisin, müüja väitis, et lennuki ukseni saab ainult sellise tõesti ainult kangast istuvas asendis käruga. Ma ei tea, ei usu seda müüjat. Kui nüüd keegi oskaks öelda, kas nö võileivaks kokku käiv käru võiks olla piisavalt kokkupandav?

Tallinnas võetakse kohe kindlasti käru pagasisse check-innis, sest lennuki ukse peal pole kedagi seda sul enam ära võtmas. Samas on neil kohe peale turvakontrolli miskised käru moodi asjad olemas, aga kui sul tegemist väga väikese lapsega, siis nendel seljatugi küll alla ei käinud.

EasyJetiga Berliini lennates oleks kohe käru kätte saanud, aga seal olid ka hullult treppe, niiet kohe küsiti ka, kas soovin käru kohe või pagasilindil.

Ja mul pole kunagi olnud mõõtudega probleeme (easyjetiga lennates oli võileivaks kokku käiv chicco ponee xs, charteriga oli suur käru-vanker, nüüd varsti kavatsen airbalticuga lennata ja mõtlen alles, kumma võtan, kas pulgaks käiva või suure käru)

Üldjuhul läheb käru jah üldpagasisse, estonian-airiga lennates, kui käru käib kokku ja mahub nö käsipagasi mõõtmetesse, võib salongi ka võtta.

Kui laps on alla 2 aastane, siis Ryanairis lapsevanker tasuta (ei tule pileti ostmisel pagasina märkida). Sobib igasugune kokkupandav vanker. Enamus lennujaamades saab vankriga minna kuni lennukini. Kui ei saa, siis check-in-is suunatakse ülekaalulise pagasi sektsiooni (täpselt ei mäleta, aga mingis lennujaamas pandi tavalisele pagasilindile, aga tavaliselt käru suurem ja sinna ei mahu). Tähelepanelik tasub olla kohale jõudes, sest tavaliselt ootab käru lennukist väljudes trepi kõrval. Näinud mitmeid kordi kuidas tormatakse kohe lennujaama ja jäetakse oma käru sinna maha.

Ryanairiga lendamine täiesti ok (väljaarvatud enne lendu tekkivad järjekorrad). Lennukid igatahes paremad, kui Eestist väljuvad vanad ja logisevad tsarterid.

Ilusat reisi!

lastakse esimesena peale ja siis köik lastega reisijad. See oli aastaid tagasi, arvan, et ei ole muutunud!

Atman, su kommentaar hajutas viiamsed kahtlused, tänud. Eks homme siis saan näha, kuda on. Eelisjärjekorras usun, et Ryanairis ei saa, seal oleks see võimalus ilmselt rahaline priority bording. . . . Trip.ee palub postitajal kasutada suurtähti lause alguses!

Lastega reisijad on nii Ryanairil kui Easyjetil eelisjärjekorras.