Larnaca lennujaamast Larnaca linna

Tere!
Plaan sõita Küprosele. Soodsad piletid on aga sellised, mille puhul jõuaks Larnaca lennujaama öösel natuke enne 3-e. Olen veidi uurinud sealseid bussiliine jne aga ei ole leidnud veel lahendust, kuidas lennujaamast linna saaks öösel ja tagasi minne sama moodi - ööseks lennujaama. 

Ootaksin teie kogemusi ja nõuandeid!

Kas ikka Larnaca,voi Paphos?

bosser - Larnaca lennujaam jah

Rendiauto kõige mõistlikum, minnes-tulles oma aja peremees ja saad ka saart avastada.

Nõustun karvanejakolega. Rendiauto parim valik ja Küprosel hea hinnaga ka. Ühistransport kindlasti soodne, kuid rendiauto vastu ta ei saa. Eriti Küprosel.

Rendiauto saaksin kell 3 öösel ka võtta? :)

Võid ka jalutada : ) Sõltuvalt sellest, kuhu Larnacas täpselt lähed, võib kuluda 1h .. 1h 30 min. Linnapiir (Mackenzie Beach) on lennujaamast 3-4 km kaugusel, kesklinna on sealt omakorda 3..4 km. Seega, Larnaca linn on lennujaamast 7..8 km kaugusel ja saab jalutada küll. Iseasi, kui mugav see kohvriga on.

Aga kui tõsiselt, siis Bolt. Kõige soodsam ja mugavam. No linna maksab taksosõit 9..12 EUR.
Rendiauto rentimise võimalusi on Larnacas kümneid.. Jalutad linnas ringi ja need jäävad ise ette. Lennujaamast saab ka, kuid hakata öösel pabereid täitma... Ilmselt saab ka kell 3 öösel, autot ette rentides pane algusajaks kell 3 öösel ning kui see on võimalik, siis saadki auto öösel kätte.