Las Arenas?

Oskab keegi loetleda selle hotelli head ja vead üles? Selgus nimelt 13.02 loteriimajutuse hotell kus ööbime. Netis natuke vähe infi, tore oleks seal olnute elamustest osa saada. Ette tänades!

aitäh lingi eest, pildid olid mõneti "paljutõotavad", sooviks siiski ka isiklikke arvamusi (teenindusest, mis ap. olemas(prussakad, näpumehed jne.)).toa kulunud välimus eriti ei heiduta, sest pole hotellis ja rannas lebotajad. plaan autoga tuure teha rohkem.

0
0

Sai just sealt tuldud. Täiesti normaalne koht ööbimiseks.

0
0

Täitsa normaalne hotell. Natuke kulunud välimusega, aga puhas. ÖÖsiti on seal päris palju lärmi ümberringi, nii et kui tahad rahu ja vaikust, võta kõrvatropid kaasa. Prussakasi ei ninud ja midagi kaduma ei läinud. Riided jäid vahest rõdule kuivama, ka sealt ei tahtnud keegi midagi minema viia.

0
0

Tere! Olime reisil Novatoursi kaudu Gran Canarial perega. Oleme väga rahul Eesti poolse reisikorraldaja Kerliga. Väga jättis soovida rahvusvahelise grupiga Tenerifel käik. Nimelt oli pilvine ja meie mõistes seenevihma ilm, udune. Arusaadav, et me ei näinud Teidet, laavaorgu ja kohta kus Ahvide Planeedis filmivõtteid tehti, aga meie (enamus bussist) soovis vähemalt pilte teha kas või mõneski mäepealses peatuse sopis. Giidi jutt oli aga, et very cold ja bad weather ja buss kimas üles ligi 2400 meetri kõrgusele ja sama teed tagasi. Hakkasime siis 2000 m peal kisa tõstma, et lasku vähemalt meil mõnedki fotod teha, me ju maksnud selle sõidu eest ja mitte vähe. Lõpuks saime ka oma peatuse. Siit moraal - olgu või kehv ilm, aga kui olete ikka oma reisi võtnud ja raha tasunud, siis tasub kohe häält teha. Me olime ainsad eestlased suures bussis, aga meie kisa peale tulid ka teised peatuse nõudmisega kaasa. Tegelikult tahtsin kirjutada sellest, et Playa Del Inglesis, kohe Las Arenase hotelli ja Diskoteek BACHIRA vastas ületee on suur CC (Commercial Centres)KASBAH ja seal töötavad Cafe L`Operas õhtupoolikuti (nendel algab see siis kella 20st :)) 2 Eesti tüdrukut - Helis ja Britta, kellel on iga sinna sattunud eestlase üle väga hea meel. Kui teid tullakse kutsuma sisse ja ütlete, et olete Eestist, siis juhatatakse teid kohe lahkelt sinna. Veel, jootraha, mille jätate, jagatakse kõigi tööl olnute vahel võrdselt (meie viisime talle koduseid ajakirju lugemiseks). Kui tänaval kasse näete, siis kutsungile kss-kss reageerivad teatud sorti tütarlapsed, nende kassid reageerivad huulte matsutamisele. Kui on võimalus päikest võtta praegusel perioodil seal, siis tuleb seda kohe teha, sest homme võib pilvine olla, aga kui on viitsimist, siis sõida näiteks Mogani või Puerto Ricosse ja seal pilvi pole, kokkuvõtvalt - kui sinu hotelli piirkonnas on pilvine, siis naaberrannas ei pruugi seda olla. Häid reise!

0
0

Sisustus kulunud, kuid puhas. Kui elad alumistel korrustel, siis tänavamüra võib öösel und häirida. Parim koht noortele pidutsemishuvilistele noortele, kõiksugused diskoteegid käe-jala juures.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased